Balenie mydiel

Na dokončenie tvojich domácich mydiel Tu nájdeš všetky potrebné materiály na ich dekorovanie a zabalenie do pekného a šikovného balenia, aby boli dokonalé na darovanie alebo predaj. Ak hľadáš nápady a rady, ako zabalit ručne vyrobené mydlá, na našich blogoch nájdeš niekoľko videí a tutoriálov, kde je postup krok za krokom vysvetlený. Dúfame, že ti poslúžia ako inšpirácia.

Balenie mydiel

Najnovšie príspevky na blogu

Ako zabaliť ručne vyrobené mydlá

Máš už tvoje domáce mydlá hotové? Tu nájdeš všetky potrebné materiály na ich ozdobenie a zabalenie farebným a koketným spôsobom, aby boli ideálne na rozdávanie alebo predaj. Ak chceš nápady a rady, ako zabaliť ručne vyrábané mydlá, v našich blogoch nájdeš niekoľko videí a návodov, kde je postup vysvetlený krok za krokom. Dúfame, že ťa inšpirujú.

Tu nájdeš baliace papiere a celofán na ich zabalenie klasickejším spôsobom. Máme tiež širokú škálu špecifických nálepiek na mydlo. V nich si môžeš prečítať "Prírodné mydlo", "Ručná výroba" alebo originálnejšie frázy, ako napríklad "Pretože si to zaslúžiš" alebo "Vyrobené s láskou". Sme výrobcovia samolepiek, takže ak chceš dať mydlá ako darček na oslavu, môžeme ich prispôsobiť, ak si kúpite určité množstvo.

V tejto časti ti tiež dávame k dispozícii rozsiahly katalóg dekoratívnych stuh, ktorými ozdobíme mydlá. K dispozícii sú raffia, organza, čipky, grosgrain ... Môžete ich použiť samostatne alebo kombinovať textúry a farby. Týmto spôsobom získaš originálnejšie a prepracovanejšie balenie.

Na uľahčenie vašej práce máme aj vrecká, organzu, papier alebo celofán, kam umiestniť mydlá jednotlivo. Máme tiež škatule a koše, v tomto prípade určené na výrobu balení mydiel. Všetky sú ekonomické a sú ideálne na výrobu špeciálnych darčekov.

Ak sa chystáš predávať mydlá, pozývame ťa, že sa môžeš pozrieť na naše tabule a značky, kde môžete veľmi originálnym spôsobom uviesť cenu rôznych mydiel. Jedná sa o bridlicové plagáty na drevených špízoch rôznych tvarov: srdce, kvetina, košíčky ...

S týmito materiálmi a tvojou kreativitou sa dobré domáce mydlo môže stať luxusným produktom a dokonalým darčekom.