Farbivá pre domáce mydlá

V Gran Velada nájdeš široký katalóg farbív pre mydlá. Ide o špecifické produkty, špeciálne vyrobené pre tento účel. Naše farby pre mydlá spĺňajú požadované kvalitatívne požiadavky a sú skúšané, aby dosiahli dobré výsledky pri tomto druhu výroby. A je potrebné mať na pamäti, že na farbenie mydla nestačí akýkoľvek produkt, je potrebné mať kvalitné farby, ako sú tie, ktoré ti ponúkame v našom online obchode. V tomto prípade sú vhodné na ručnú výrobu olejových mydiel pri procese na chladno.

Farbivá pre domáce mydlá

Zoznam produktov

1/4

Najnovšie príspevky na blogu

Farbivá na mydlá

V Gran Velada nájdeš rozsiahly katalóg farbív na mydlá. Ide o špecifické produkty špeciálne vyvinuté na tento účel. Naše farbivá na mydlá spĺňajú potrebné požiadavky na kvalitu a sú testované, aby poskytovali dobré výsledky pri tomto type výroby. A treba mať na pamäti, že na farbenie mydiel neslúži žiadnemu produktu, je potrebné mať kvalitné farbivá, ako sú tie, ktoré ti dávame k dispozícii v našom internetovom obchode. V tomto prípade sú indikované na výrobu ručne vyrábaných olejových mydiel studeným procesom.

Mydlové farbivá musia spĺňať dve základné požiadavky: byť kozmetické, pretože budú v kontakte s pokožkou; A v tomto prípade buďte špecifickí pre olejové mydlo, pretože proces zmydelnenia môže zmeniť farby, tonalitu aj intenzitu. Dve vlastnosti, ktoré majú farbivá na mydlá, ktoré si tu môžeš kúpiť.

V Gran Velada máš k dispozícii farbivá na mydlá v tekutej a práškovej forme. Výhodou prvého je, že sú už rozptýlené, pripravené na začlenenie do mydlovej zmesi. Ich použitie je veľmi jednoduché, pretože stačí pridať sfarbenie, kým nedosiahnete tonalitu a intenzitu, ktorú hľadáš. Maj na pamäti, že vo všeobecnosti má zmes mydla zvyčajne žltkastý tón, takže konečná farba sa môže líšiť. Odporúčame, aby sa tento typ sfarbenia mydla pridával kúsok po kúsku, týmto spôsobom bude intenzita farby väčšia.

Tento typ farbív na mydlá veľmi dobre podporuje alkalické pH, preto poskytujú dobré výsledky v olejových mydlách. Preto zostávajú stabilné počas procesu zmydelnenia a farebné variácie sú minimálne.

Pigmenty na mydlá

Medzitým sú práškové farbivá pigmenty pre vysoko kvalitné mydlá s dvoma základnými vlastnosťami: sú stabilné a nemenné. Ak ich chceš začleniť do zmesi, odporúčame ich predtým rozptýliť v trecej miske s niekoľkými kvapkami oleja, takže intenzita bude väčšia. Po rozptýlení pigmentu ho jednoducho pridaj do zmesi a niekoľko sekúnd šľahaj. Týmto spôsobom bude farba rozptýlená po celom mydle a zafarbí celú zmes. Je to veľmi jednoduché a zabezpečíš dobré výsledky! Jednou z veľkých výhod týchto pigmentov je, že farby zostávajú stabilné a nemigrujú, čo umožňuje vytvárať rôzne vrstvy farieb.

Okrem týchto pigmentov na mydlá ich v našom internetovom obchode nájdeš minerálneho pôvodu. Kvalita je rovnaká, jediná vec, ktorá sa líši, je spôsob získania. Čo musíš mať na pamäti, je, že rozsah farieb je obmedzenejší. To isté platí pre mydlové farbivá, ktoré majú prírodný pôvod.

Pigmenty pre mydlá aj farbivá, ktoré si tu môžeš kúpiť, majú veľkú výhodu: rovnaká farba môže viesť k rôznym odtieňom, všetko závisí od množstva, ktoré použiješ, a to je, že sa môžu dostať z mäkkých a tlmených tónov na iné intenzívnejšie a nápadnejšie. Musíš len hrať s množstvom, ktoré chceš pridať! Samozrejme, je dôležité, mať na pamäti, že výrobok by nemal byť nasýtené farbou alebo môže dôjsť k poškodeniu zmesi.

Môžeš si tiež vyrobiť vlastnú zmes farbív na mydlá a získať tak úplne exkluzívne odtiene. Prezri si našu rozsiahlu paletu mydlových farbív a zvýrazni tvoju najkreatívnejšiu stránku!

Paleta farieb, ktorú sme vytvorili, je založená na znalostiach a kritériách nášho dizajnérskeho tímu. Samozrejme, musí byť jasné, že ide o subjektívnu interpretáciu, pretože každá osoba môže mať inú víziu rovnakej farby. 

Navrhnutím širokej palety farieb sa snažíme prispôsobiť všetkým vkusom a predovšetkým uľahčiť výrobu zmesi našim zákazníkom. Ak chceš vytvoriť vlastnú škálu farieb od nuly, môžeš to urobiť tak, že sa uchýliš k primárnym farbám. Týmto spôsobom získaš tóny, ktoré sú úplne podľa tvojich predstáv. Ponúkame ti všetky možnosti, pre ktoré sa rozhodneš, že najlepšie vyhovujú tvojim potrebám.

Farbivá na mydlá, predaj

Ak hľadáš, kde kúpiť farbivá na mydlá, vstúp do internetového obchodu Gran Velada a vyber tvoje obľúbené. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžeš obrátiť na náš tím zákazníckej podpory. Tu si môžeš kúpiť veľkoobchodné a maloobchodné mydlové farbivá. Je to jednoduché, rýchle a pohodlné. Získaj tvoje obľúbené mydlové farbivá a pusť sa do práce!