Nálepky

Na Gran Velada nájdeš stovky nálepiek s exkluzívnymi dizajnmi. Navrhujeme a vyrábame nálepky, ktoré sú k dispozícii v našom online obchode.

Nálepky

Zoznam produktov

1/13

Najnovšie príspevky na blogu

V Gran Velada nájdeš stovky nálepiek s exkluzívnym dizajnom. Navrhujeme a vyrábame nálepky, ktoré môžeš nájsť v našom internetovom obchode.

Máme nálepky na mydlá, sviečky, kozmetiku. Nájdeš tu aj nálepky na darčeky, vianočné nálepky, na varenie a pečivo,. Stručne povedané, desiatky dizajnov nálepiek, stačí si len vybrať ten, ktorý sa ti páči najviac.

Čo sa týka tvarov a farieb, je z čoho vyberať! Od najväčších nálepiek až po tie najmenšie. Máme ich okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové. Vintage štýl, romantický, moderný... Máme tiež zábavné nálepky, ktoré obsahujú vtipné frázy a iné nálepky klasickejšieho štýlu. Stručne povedané, široká škála, pre všetkých zákazníkov podľa ich vkusu.

Najlepšie zo všetkého je, že mnohé sú prispôsobiteľné! To znamená, že si môžeš vybrať, ktorý text do nich vložíš a tak si môžeš vyrobť originálne nálepky na svadby, krstiny a prvé sväté prijímania. Tieto nálepky sú ideálne na zaznačenie mien a dátumu oslavy. Okrem toho v prípade personalizovaných nálepiek na krst môžeš do niektorých modelov vložiť fotografiu dieťaťa.

Nálepky, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada, sa predávajú v blistrových baleniach a každá z nich obsahuje určitý počet nálepiek. Okrem toho máme množstevné zľavy, aby boli ešte lacnejšie.

Ak si chceš kúpiť niektorú z našich nálepiek, stačí zadať objednávku online. Vybrať model, ktorý sa ti najviac páči, uviesť množstvo nálepiek, ktoré potrebuješ, a spracovať nákup. Pri personalizovaných nálepkách je dobré uviesť v objednávke aj text, ktorý chceš potom do nálepky vložiť. V prípade akýchkoľvek otázok môžeš kontaktovať náš tím zákazníckej podpory na telefónnom čísle 976 86 74 74.