Parfumové esencie na mydlá

Výroba vonných mydiel s vôňou tvojej obľúbenej kolínskej je s výrobkami Gran Velada jednoduchá a cenovo výhodná. V našom online obchode nájdeš všetky materiály, ktoré potrebuješ na výrobu domáceho mydla, a ponúkame ti aj široký sortiment parfumových esencií, ktorými môžeš aromatizovať svoje ručne vyrobené mydlá. Tieto vône sú jemné, svieže a ľahké a sú podobné známym značkovým kolínskym vodám.

Parfumové esencie na mydlá

Najnovšie príspevky na blogu

Výroba vonných mydiel

Výroba vonných mydiel s vôňou tvojej obľúbenej kolínskej je s výrobkami Gran Velada jednoduchá a cenovo výhodná. V našom online obchode nájdeš všetky materiály, ktoré potrebuješ na výrobu domáceho mydla, a ponúkame ti aj široký sortiment parfumových esencií, ktorými môžeš aromatizovať svoje ručne vyrobené mydlá. Tieto vône sú jemné, svieže a ľahké a sú podobné známym značkovým kolínskym vodám.

Máme mužské, ženské, unisex a detské kontratypy. Pomocou nich si môžeš mydlá prispôsobiť tak, aby voňali ako tvoj obľúbený parfum. K dispozícii je množstvo vôní a môžeš si vybrať tú, ktorá sa ti páči najviac. Máme ich s citrusovými, sladkými, kvetinovými, bavlníkovými nádychmi... V produktovom liste každého z nich sú uvedené konkrétne informácie o parfume, s ktorým sú v zhode. Môžeš si tam tiež vybrať množstvo výrobku, ktoré si chceš kúpiť. Pamätajte na to, že tieto vône sú koncentrované a pôsobia veľmi dlho. Sú tiež univerzálne, pretože ich môžeš použiť na aromatizovanie mydiel, ale aj na aromatizovanie telových krémov alebo na výrobu osviežovačov vzduchu.

Na aromatizovanie ručne vyrábaných mydiel týmito konkrétnymi druhmi sa odporúča pridať približne 2 % vône. Ide o odporúčanie, pretože konečné množstvo vône, ktoré pridáš, závisí od tvojho vkusu. Ak si želáš väčšiu intenzitu vône, stačí pridať niekoľko kvapiek a ak chceš menej vône, zvoľ menšie množstvo esencie. Odporúčame pridať najskôr malé množstvo esencie a postupne pridávať viac, kým nedosiahneš požadovanú vôňu.

Tieto esencie na výrobu aromatických mydiel sa pridávajú do zmesi, keď sú ostatné zložky už zmiešané. Pridaj požadované množstvo, dobre premiešaj a zmes je pripravená na nalievanie do formy. Týmto jednoduchým spôsobom získame ručne vyrobené mydlá s vôňou obľúbeného parfumu.