Formy na výrobu originálnych sviečok

Jediné a prekvapujúce. Také sú formy na vytvorenie sviečok, ktoré nájdete v tejto sekcii. Ide o originálne formy z silikónu, veľmi odolné a kvalitné. S nimi bude veľmi jednoduché pracovať a dosiahnete úžasné výsledky. Spájajú funkčnosť a pekný a výrazný dizajn.

Formy na výrobu originálnych sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Originálne formy

Jedinečné a prekvapujúce. Toto sú formy na výrobu sviečok, ktoré objavíte v tejto časti. Jedná sa o originálne formy, silikón, veľmi odolné a vysoko kvalitné. S nimi bude veľmi ľahké pracovať a získate veľkolepé výsledky. Kombinujú funkčnosť a krásny a nápadný dizajn.

Môžete napríklad vyrobiť sviečky v 3 rozmeroch vo forme koruniek, gule z vlny, kameňov, zvierat, svetra, vlneného klobúka, vajec ... Existujú fantasy vzory s vílami ako protagonistami, vianočné formy, s kvetinovými motívmi ...

Formy v tejto časti sú vyrobené zo silikónu a vyrábajú sa ručne v našej dielni. Vyrábajú sa jeden po druhom a na požiadanie. Niektoré formy sa dodávajú s otvormi pre ľahké roztavenie. V tomto prípade majú okolo formy gumy, ktoré by sa nemali odstraňovať, kým sviečka úplne nevyschne.

Majú veľmi odlišné formáty a veľkosti. Viac informácií o tom nájdete v produktovom liste každej formy. Tam nájdete ich merania. Okrem toho v našich blogoch môžete vidieť návody, kde je krok za krokom vysvetlené, ako vyrobiť sviečky s týmto typom silikónových foriem. Uvidíte, že práca s nimi je veľmi jednoduchá a má mnoho výhod, medzi nimi aj to, že ich môžete úplne personalizovať a vybrať farbu a arómu, ktorá sa vám najviac páči. Je to tiež ekonomický a veľmi zábavný proces.

Výroba originálnych sviečok z našich foriem je veľmi jednoduchá. Potrebujete: parafín alebo vosk, farbivo, aromatickú esenciu, knôt a jednu z týchto foriem. Všetky si môžete kúpiť v našom internetovom obchode. Keď máte všetky ingrediencie, proces je jednoduchý. Vosk alebo parafín roztopte v hrnci na miernom ohni. Po roztopení sa pridá farba a aróma. Naleje sa do formy a zostáva len umiestniť knôt a čakať, kým vychladnú.