Formy na výrobu chutných sviečok

V našom Veľkom večere máme k dispozícii formy na vytvorenie sviečok zo sladkostí, ktoré potešia najsladších. Ak máte radi sladkosti, toto je vaša sekcia. Nájdete formy v tvare zmrzliny, meringue, bonbónov, koláčov, cupcakes, svadobných tort, kúskov torty, sušienok, profiterolov, cucuruchos, donuts ... Zoznam je veľmi široký a lákavý.

Formy na výrobu chutných sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Candy sviečky

V Gran Velada vám dáme k dispozícii formy na výrobu sladkých sviečok , ktoré potešia najsladšiu chuť. Ak máte radi sladkosti, toto je vaša sekcia. Nájdete tu formy v podobe zmrzliny, pusiniek, čokolády, koláčov, košíčkov, svadobných tort, plátkov torty, sušienok, profiterolov, šišiek, šišiek... Zoznam je veľmi rozsiahly a chutný.

Jedná sa o silikónové formy, ktoré poskytujú veľmi dobré výsledky. Práca s nimi je jednoduchá, najmä preto, že sa veľmi dobre roztvarujú. Nie je potrebné používať uvoľňovací prostriedok a sviečky sa ľahko odstránia. Sú flexibilné, takže ich možno zložiť, aby ste odstránili plachtu a okamžite obnovili svoj pôvodný stav.

Akonáhle ste sa rozhodli pre jeden z nich, urobte sviečku je "hračka". Musíte rozpustiť vosk alebo parafín v hrnci. Po roztavení sa pridá esencia a sfarbenie. V tomto prípade môžete kombinovať farby, aby ste konečnému výsledku poskytli väčší realizmus. Na aromatizáciu týchto sviečok sú ideálne sladké esencie Gran Velada. Nájdete tu vôňu medového sušienky, čokolády, košíčka, karamelu, pudingu, vanilky, sušienky maria... Ktorýkoľvek z nich bude fungovať skvele. Výsledok bude najsladší.

Keď je zmes pripravená, nalejte ju do formy a počkajte, kým nevyschne. Zostáva len umiestniť knôt a rozformovať. Tieto sladké sviečky sú ideálne na zdobenie narodeninovej oslavy alebo detskej sprchy. Získate jedinečné a veľmi chutné sviečky, ktoré môžete tiež rozdať alebo použiť na výzdobu vašej kuchyne.

Silikónové formy vám vydržia dlho a môžete ich použiť viackrát. Odporúča sa ich vyčistiť a vysušiť, keď s nimi dokončíte prácu a skladujete ich na mieste bez vlhkosti.