Tekuté farbivá na soli a bomby do kúpeľa

Zelená pistáčová, ružová, žltá, hnedá čokoláda. Toto sú niektoré z farieb, ktoré môžeš použiť na farbenie svojich domácich kúpeľových solí. Nájdeš širokú škálu farbív pre soli a kúpeľové bomby. V Gran Velada veríme v domácu kozmetiku, preto ti dávame nápady na výrobu produktov doma, ktoré urobia z tvojho kúpeľa jedinečný a hlavne relaxačný zážitok. Na našich blogoch nájdeš zadarmo návod, ako vyrobiť kúpeľové soli.

Tekuté farbivá na soli a bomby do kúpeľa

Zoznam produktov

Najnovšie príspevky na blogu

Farbivá pre bomby do kúpeľa a soli do kúpeľa

Pistáciovo- zelená, ružová, žltá, čokoládovo- hnedá. To sú niektoré z farieb, s ktorými môžeš farbiť tvoje domáce soli do kúpeľa. Nájdeš tu širokú škálu farbív na soli a bomby do kúpeľa. V Gran Velada sa venujeme kozmetike pre domácich majstrov, preto ti dávame nápady na domácu výrobu produktov , vďaka ktorým bude tvoj kúpeľ jedinečným a predovšetkým relaxačným momentom. V našich blogoch objavíš bezplatný návod na to, ako vyrobiť soli do kúpeľa.

V tejto časti nájdeš spektrum rôznych farieb, ktoré dodajú farebný a nápadný nádych soliam a bombám do kúpeľa, ktoré vyrábaš doma. Môžeš ich napríklad zafarbiť melónovou červenou, jahodovou červenou, tyrkysovo modrou, fialovou, mätovo zelenou alebo žltou. Vyberieš si farbu, ktorá sa ti najviac páči, alebo takú, ktorá sa najviac hodí na tvoje výrobky. Ak ich chceš použiť na romantickú chvíľu, odporúčame červené farbivá a na relax po náročnom pracovnom dni sú ideálne fialové farbivo a čokoláda. V lete ti kúpeľ so zelenou, žltou alebo modrou soľou pomôže ochladiť sa.

Paleta farieb, ktorú sme vytvorili, je založená na znalostiach a kritériách nášho dizajnérskeho tímu. Samozrejme, musí byť jasné, že ide o subjektívnu interpretáciu, pretože každá osoba môže mať inú víziu rovnakej farby.

Navrhnutím širokej palety farieb sa snažíme prispôsobiť všetkým vkusom a predovšetkým uľahčiť výrobu zmesí našim zákazníkom. Ak chceš vytvoriť vlastnú škálu farieb od nuly, môžeš to urobiť tak, že sa uchýliš k primárnym farbám. Týmto spôsobom získaš tóny, ktoré sú úplne podľa tvojich predstáv. Ponúkame ti všetky možnosti, pre ktoré sa rozhodneš, že najlepšie vyhovujú tvojim potrebám.

Na redomácu výrobu solí do kúpeľa potrebuješ základnú soľ, ktorú nájdeš v našom internetovom obchode, do ktorej je zapracovaná farba a parfum, a to buď vo forme vône, aromatickej esencie alebo éterického oleja. V Gran Velada máme pre teba k dispozícii všetky potrebné produkty na výrobu solí do kúpeľa.

Správnym farbivom pre tento typ kozmetických výrobkov sú soľné farbivá a bomby do kúpeľa. Jedná sa o koncentrované tekuté farbivá, ktoré s niekoľkými kvapkami farbia aromatickú soľ s tvojou obľúbenou farbou. Odporúča sa, nepridávať príliš veľa farbív alebo tvoj domáci prípravok solí môže zafarbiť.