Exfoliačné granule na krémy

Exfoliačné granule sú jedným z hlavných zložiek pri výrobe domáceho peelingu. Ide o častice rôznych veľkostí, ktoré pomáhajú čistiť pokožku hlbšie. V Gran Velada máš k dispozícii rozsiahly katalóg exfoliačných granúl. Väčšina z nich je prírodná, pochádza z rastlinného pôvodu a extrahuje sa z broskyne, jahody, bambusu, ryže ...

Exfoliačné granule na krémy

Najnovšie príspevky na blogu

Exfoliačné granule

Exfoliačné granule sú jednou z hlavných zložiek, pokiaľ ide o výrobu domácich peelingov. Jedná sa o častice rôznych veľkostí, ktoré pomáhajú čistiť pokožku do hĺbky. V Gran Velada ti ponúkame široký katalóg exfoliačných granúl. Väčšina z nich je prírodná, rastlinného pôvodu a získava sa z broskýň, jahôd, bambusu, ryže ...

V závislosti od typu exfoliantov, ktoré chceš urobiť sa musíš rozhodnúť pre exfoliačné granule alebo iné. Hlavný rozdiel medzi nimi spočíva v ich veľkosti, ktorá sa meria v mikrónoch. Najjemnejšie exfoliačné granule sú indikované na výrobu mäkkých peelingov na tvár, ruky alebo telo; Zatiaľ čo najhrubšie sú tie, ktoré sú indikované pre telo, chodidlá alebo lakte, oblasti, kde sa zvyčajne hromadí viac odumretej kože.

Všetky exfoliačné granule uprednostňujú čistenie pokožky, pretože prispievajú k čisteniu pórov do hĺbky, eliminujú mŕtve bunky, ktoré sa hromadia, a tým podporujú jej regeneráciu. Okrem toho má každý z nich špecifické vlastnosti pre starostlivosť o pleť, ktoré môžeš konzultovať prístupom k produktovému popisu.

Použitie týchto exfoliačných granúl je veľmi jednoduché. Tam sú s miešaním s kozmetickými bázami, rastlinné oleje alebo rastlinné extrakty. Môžu byť tiež pridané do tekutých mydlových základov, glycerínového mydla alebo stopy domáceho mydla. Odporúča sa pridať medzi 5 a 10% a dobre premiešať.

Týmto jednoduchým spôsobom si môžeš vytvoriť vlastné peelingy doma. Akonáhle ho máš pripravený, stačí ho aplikovať jemnou masážou na pokožku. Nikdy by sa nemalo trieť najcitlivejšie oblasti a frekvencia používania bude do značnej miery závisieť od typu pokožky.

Odváž sa urobiť si vlastné výrobky s exfoliačnými granulami, ktoré si môžeš kúpiť v našom internetovom obchode! Ak chceš uskutočniť nákup, stačí sa rozhodnúť pre exfoliačné častice , ktoré sa ti najviac páčia, vybrať požadované množstvo a spracovať objednávku. Dostaneš ho za pár dní. Veľkoobchod a maloobchod s exfoliačnými granulami.