Oleje a maslá na výrobu masiek

Na Gran Velada nájdeš širokú škálu prísad na domáce masky. V tomto prípade sú to rastlinné oleje a prírodné maslá, ktoré ti poslúžia ako základ pre vlastné domáce prípravky. Pomocou nich dosiahneš masky na čistenie, osvieženie, hydratáciu a zpevnenie. Výsledok: hladká, svieža a bez nečistôt pokožka. Navyše, domáce vlasové masky ti pomôžu starostlivo ošetriť tvoje vlasy.

Oleje a maslá na výrobu masiek

Najnovšie príspevky na blogu

Prísady pre domáce masky

V Gran Velada nájdeš širokú škálu prísad pre domáce masky. V tomto prípade ide o rastlinné oleje a prírodné maslá, ktoré budú slúžiť ako základ pre výrobu vlastných domácich prípravkov. S nimi budeš môcť vyrábať masky na čistenie, osvieženie, zvlhčenie a spevnenie. Výsledok: hladká, žiarivá pokožka bez nečistôt. Okrem toho, domáce masky na vlasy ti pomôžu starať sa a rozmaznávať tvoje vlasy.

S rastlinnými olejmi v tejto časti si môžeš doma vyrobiť exfoliačné masky na čistenie do hĺbky a odstránenie mŕtvych buniek; hydratačné masky, vyživovať pokožku a redukovať vrásky; a stimulačné masky, ktoré podporujú regeneráciu pre hladšiu pokožku s väčšou elasticitou. Medzitým sú masky na vlasy ideálne na výživu a poskytnutie lesku. V oboch prípadoch ich stačí aplikovať malou kruhovou masážou, nechať ich pôsobiť niekoľko minút a odstrániť ich veľkým množstvom vody.

Rastlinné oleje je možné kombinovať a môžeš pridať exfoliačné častice a éterické oleje , aby sa znásobili ich vlastnosti. Napríklad avokádový olej je skvelý na zvlhčenie suchých a poškodených vlasov. Je bohatá na minerály a mastné kyseliny, ktoré poskytujú extra výživu. V kombinácii s bambuckým maslom ti pomôže hydratovať vlasy.

Jojobový olej je skvelým spojencom krásy a môže byť použitý ako na výrobu tvárových masiek, tak aj na vlasy. Je indikovaný pre mastnú pleť, pretože pomáha regulovať kožný maz a vylučuje to, čo sa zachováva. Je ideálny na výrobu masky proti akné. Okrem toho chráni pokožku hlavy a spomaľuje výskyt lupín. S týmto olejom môžeš vytvoriť masku na ukončenie pádu, lupín a obnovenie prirodzeného lesku.

Ricínový olej pomáha hydratovať a vyživovať suchú pokožku. S ním môžeš vytvoriť vynikajúcu exfoliačnú masku. Stačí zmiešať tento rastlinný olej s morskými soľami, ílom alebo semenami. Získate čistejšiu pokožku. Ak ho zmiešaš s esenciálnym olejom z rozmarínu, dostaneš masku na stimuláciu rastu vlasov, ich posilnenie a zabránenie vypadávaniu vlasov. Pre suchú pokožku sa odporúča olej z pšeničných klíčkov, ktorý regeneruje a dodáva živiny. Masku si môžeš vyrobiť kombináciou so zelenou hlinkou.

Toto je len niekoľko príkladov, pretože tieto rastlinné oleje sú veľmi všestranné a nabité pozitívnymi vlastnosťami. V produktovom popise každého z nich nájdeš podrobnejšie informácie o ich výhodách a o tom, ako ich používať.