Esenciálne oleje

V Gran Velada si môžeš kúpiť esenciálne oleje. Všetky esenciálne oleje sú vysoko kvalitné. Máme širokú škálu esenciálnych olejov, ktoré pomáhajú liečiť rôzne ochorenia pokožky alebo vlasov. Sú tiež ideálne na vychutnávanie pocitov, ktoré v mysli a tele vyvolávajú aromaterapeutické esenciálne oleje.

Esenciálne oleje

Najnovšie príspevky na blogu

Predaj esenciálne oleje

V Gran Velada si môžeš kúpiť esenciálne oleje. Všetky sú to vysoko kvalitné esenciálne oleje. Máme širokú škálu esenciálnych olejov, ktoré pomáhajú liečiť rôzne kožné alebo vlasové problémy. Sú tiež ideálne na vychutnanie pocitov, ktoré aromaterapia vyvoláva v tele i mysli.  

Tu nájdeš širokú škálu esenciálnych olejov online. Jedná sa o oleje, ktoré sú nabité vlastnosťami a aktívnymi zložkami prospešnými pre pokožku a vlasy. Preto sa širokospektrálne používajú na výrobu kozmetiky. Tieto esenciálne oleje sú určené na kozmetické použitie. Esenciálne oleje nemôžu byť aplikované priamo na pokožku. Môžu sa riediť v rastlinných olejoch ako je napríklad mandľový olej,jojobový olej, olej z pšeničných klíčkov. Ďalšou možnosťou je zahrnúť ich do tvojej domácej kozmetiky. Samozrejme, maj na pamäti maximálne množstvá. Neodporúča sa prekročiť 1% celkovej hmotnosti výrobku.

Môžeš použiť esenciálne oleje na mydlá, krémy, masážne oleje. Okrem toho jedným z ich hlavných použití je použitie éterických olejov na aromaterapiu. Pretože rôzne arómy spôsobujú rôzne pocity v tele a mysli. Neváhaj a vychutnaj si všetky blahodárne účinky naších prírodných esenciálnych olejov.

Esenciálny olej sa získava po destilácii určitých častí rastlín parou, ako sú listy, korene alebo kvety. V prípade citrusových plodov sa esenciálny olej extrahuje stláčaním šupiek za studena. Výsledok? Esenciálne oleje najvyššej kvality, ktoré koncentrujú a zachovávajú všetky vlastnosti rastliny, z ktorej boli extrahované.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť esenciálne oleje najvyššej kvality. Konkrétne ti dávame k dispozícii viac ako 50 éterických olejov s veľmi rôznorodými vlastnosťami. Medzi nimi: protizápalové, antiseptické, regeneračné, antiseboroické, aktivátory krvného obehu, anticelulitída alebo analgetikum.

V produktovom popise každého esenciálneho oleja nájdeš výhody, ktoré má, a môžeš si pozrieť metódu extrakcie. Výber esenciálneho oleja závisí od tvojich potrieb a na čo ho chceš použiť.

Môžeš si kúpiť éterické oleje na výrobu mydla, gélov, šampónov... S našimi éterickými olejmi môžeš tiež vyrábať masky alebo peelingy. Okrem toho sú tieto oleje veľmi vhodné na výrobu masážnych olejov alebo aromatických kúpeľov nabitých výhodami pre pokožku a myseľ.

Esenciálne oleje pre domáce mydlá sa používajú na zvýšenie účinku účinných látok mydla a tým na dosiahnutie stanovených výhod, ako je spomalenie akné, spevnenie pokožky, jej zvlhčenie ... Esenciálne oleje na mydlá sa môžu pridávať do glycerínových mydiel aj olejových mydiel. V oboch prípadoch sa pridávajú na konci prípravy a poskytnú mydlu nie len blahodárne vlastnosti ale aj príjemnú arómu.  

Okrem výroby kozmetiky sú éterické oleje veľmi účinné v oblasti aromaterapie. V skutočnosti je užívanie výhod aromaterapeutických éterických olejov jedným z najväčších potešení pre zmysly. Použi ich na uvoľnenie tela a mysle! Ako? Môžeš si vyrobiť vonné sviečky s týmito prírodnými éterickými olejmi, horákovým voskom, vonnými omietkovými figúrkami ... Výber Aromaterapeutických esenciálnych olejov je veľmi široký.

V závislosti od vlastností esenciálneho oleja, ktoré chceš dodať svojmu výrobku si budeš musieť vybrať aj tip esenciálneho oleja. Pomáhajú relaxovať, očisťovať, podporovať spánok, odpočinok, aktivovať myseľ ... Nájdi svoje obľúbené a vytvor prostredie priaznivé pre tvoj domov alebo kanceláriu vďaka aromaterapeutickým esenciálnym olejom!

 

ESENCIÁLNE OLEJE PRE PARFUMY

Použitie esenciálnych olejov tu nekončí. Budú slúžiť aj na výrobu parfumov. Môžeš sa rozhodnúť pre praktický krémový parfum, ktorý budete vždy nosiť v ruke v taške.

Esenciálne oleje, ktoré nájdeš v tejto kategórii, sú skvelou voľbou na výrobu vlastných parfumov. Jedná sa o oleje veľmi dobrej kvality, extrahované z rôznych rastlín. V Gran Velada nájdeš širokú škálu esenciálnych olejov do parfumov.

Výroba parfumov s esenciálnymi olejmi je jednoduchá a existuje veľa možností. Musíš však pridať len primerané množstvo. Okrem toho sa nemôžu používať priamo na pokožku. Kombinovať ich musíš tiež opatrne, pretože nie všetky sa dajú zmiešať.

Tieto esenciálne oleje musia byť zriedené v médiu. Fungujú veľmi dobre s alkoholom. Týmto spôsobom ich môžeš použiť ako spoločnú kolóniu. Ak vyberieš túto možnosť, potom musíš zmiešať zvolený olej a alkohol a macerovať ho asi 15 dní. Alkohol prchá. Takto ľahko môžeš získať ručne vyrobený parfém. Ak sa chceš vyhnúť používaniu alkoholu, môžeš sa rozhodnúť urobiť bezalkoholový parfum. V tomto prípade roztop vosk< /a> a pridaj jojobový olej a niekoľko kvapiek zvoleného esenciálneho oleja. Takto jednoducho budeš mať parfum pripravený na použitie.

S esenciálnymi olejmi budeš môcť vytvoriť domáce kolínske vody s bylinnými vôňami poľa, citrusmi ovocných stromov alebo sladkosťami kvetov. V posledných rokoch kozmetickí výrobcovia opäť vynovili nádherný svet parfumov a remeselných kolínskych vôd. Vonné látky vyrobené z macerácie éterických olejov získaných po destilácii rastlín. Výsledok: domáce parfumy bez toho, aby ste míňali veľa peňazí. 

Využi naše esenciálne oleje naplno a užívaj si výhody, ktoré ti prinesú!