výroba lucerien

Tieto lucerny sa používajú ako lampáše a prispievajú k vytvoreniu veľmi príjemného a relaxačného prostredia. Majú zvláštnosť, že nemajú knôt, preto sa nevyčerpajú a vydržia dlho. V posledných rokoch sa lucerny a fakle stali veľmi populárnymi na dekoráciu interiérov a exteriérov. Používajú sa ako lampa a na pozadí sa umiestni LED žiarovka alebo sviečka na čaj. Steny lucerien sú tenké, preto svetlo cez ne preniká jemne. Výsledok: jemné svetlo, ktoré prináša teplo do priestoru a vytvára atmosféru plnú pokoja a pozitívnej energie.

výroba lucerien

Najnovšie príspevky na blogu

Lucerny

Lucerny sú duté parafínové sviečky, ktoré sa používajú ako lampáš a ktoré prispievajú k vytvoreniu veľmi príjemného a relaxačného prostredia. Majú zvláštnosť, že keďže nenesú knôt, sú to sviečky, ktoré sa rýchlo nemíňajú a vydržia dlho. V posledných rokoch sa lucerny stali veľmi módnymi na zdobenie interiérov a exteriérov. Používajú sa ako lampa a v pozadí je umiestnená LED žiarovka alebo čajová sviečka. Steny lucerien sú tenké, takže svetlo cez ne veľmi dobre preniká. Výsledok: jemné svetlo, ktoré prináša teplo do priestoru a vytvára atmosféru plnú pokoja a pozitívnej energie.

V tejto kategórii nášho internetového obchodu nájdeš všetky materiály na výrobu lucerien a faklí. Máme rôzne druhy parafínu a foriem, niektoré z nich exkluzívne tipické pre Gran Velada. Okrem toho sme ti dávame k dispozícii širokú škálu farbív, na dodanie tvojho osobného nádychu a materiály na ich ozdobenie.. Tiež si môžeš kúpiť LED lampy a umiestniť dovnútra lucerny na miesto sviečky a na prevoňanie ponúkame na výber najmenej dvadsať vonných solí. Sú umiestnené v spodnej časti lampáša a majú trojitú funkciu: chrániť parafínový základ pred teplom sviečky, zdobiť a aromatizovať.

Výroba domácich lampášov je jednoduchá. V podstate potrebuješ parafín 58-60 Premium, uvoľňovacie činidlo a vhodnú nádobu. V našich blogoch objavíš niekoľko návodov, kde ti ukážeme, ako vyrobiť lampáše. V tejto časti nájdeš aj podrobnú súpravu, ako začať vo fascinujúcom svete výroby lampášov a lampiónov. Súčasťou súpravy sú všetky potrebné materiály a návod na použitie na výrobu lucernu bez akýchkoľvek komplikácií. V prípade akýchkoľvek otázok ti náš tím zákazníckej podpory rád pomôže.

Vitaj vo fascinujúcom svete lucerien!