Parafíny na sviečky

Sviečky sú jedným z charakteristických znakov Gran Velady, preto v našom online obchode nájdeš širokú škálu voskov a parafínov na výrobu domácich sviečok s profesionálnym výsledkom. V tejto sekcii nájdeš prírodné vosky, napríklad včelí vosk, rastlinné vosky, napríklad sójový vosk, alebo minerálne vosky, napríklad parafín. Každý z nich sa používa na výrobu rôznych druhov sviečok. V našich blogoch nájdeš návody, ktoré vysvetľujú, ako ich používať, a v produktovom liste každého z nich nájdeš podrobné informácie o ich použití.

Parafíny na sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Kúpiť parafín na sviečky

Sviečky sú jedným z charakteristických znakov Gran Velady, preto v našom online obchode nájdeš širokú škálu voskov a parafínov na výrobu domácich sviečok s profesionálnym výsledkom. V tejto sekcii nájdeš prírodné vosky, napríklad včelí vosk, rastlinné vosky, napríklad sójový vosk, alebo minerálne vosky, napríklad parafín. Každý z nich sa používa na výrobu rôznych druhov sviečok. V našich blogoch nájdeš návody, ktoré vysvetľujú, ako ich používať, a v produktovom liste každého z produktov nájdeš podrobné informácie o ich použití.

Pri výrobe sviečok je jednou z hlavných zložiek parafín. Je to rastlinný vosk, ktorý sa predáva vo forme gélu, perál alebo plátov. V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť rôzne druhy parafínového vosku na sviečky. Pri výbere jednej alebo druhej varianty musíš brať do úvahy, že čím vyššia je jeho teplota topenia, tým vyššia bude jeho tvrdosť.

Výroba parafínových sviečok je jednoduchá a ekonomická, a preto je jedným z najpoužívanejších voskov. Vo všeobecnosti stačí, ak ho rozpustíš, pridáš trochu farby a arómy a zmes naleješ do formy. Na zlepšenie konečného výsledku ti v Gran Velada ponúkame niekoľko parafínových prísad, ktoré ti pomôžu dať tvojim domácim sviečkam rôzne povrchové úpravy. Môžeš im dodať lesklý, rustikálny nádych alebo dokonalý povrch.

V tejto sekcii nájdeš aj prírodný včelí vosk, ktorý sa predáva panenský, v plátoch alebo granulovaný. Má intenzívnu žltú farbu a medovú vôňu, takže nie je potrebné pridávať arómu ani farbivo. K dispozícii je aj biely včelí vosk.

V našom katalógu voskov a parafínov na sviečky máme aj sójový vosk, kokosový vosk na masážne sviečky, karnaubský vosk, sviečkový vosk alebo vosk na výrobu sviečok z použitého oleja. Ak máš akékoľvek otázky týkajúce sa výberu vosku alebo parafínu, môžeš nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Radi ti pomôžeme.