Esencie pre všetky typy osviežovačov vzduchu

V tejto časti nášho online obchodu nájdeš esencie do osviežovačov vzduchu. Ide o vône, ktoré sú v súlade s kolínskymi vodami komerčných značiek a ktorými môžeš prevoňať svoj dom, auto, šatník... Tieto esencie sú univerzálne a veľmi ľahko si s nimi vyrobíš domáce osviežovače vzduchu. Stačí si len vybrať vôňu, ktorá sa ti páči, a pustiť sa do práce.

Esencie pre všetky typy osviežovačov vzduchu

Najnovšie príspevky na blogu

Esencie pre osviežovače vzduchu

V tejto časti nášho online obchodu nájdeš esencie do osviežovačov vzduchu. Ide o aromatické esencie, ktoré sú v súlade s kolínskymi vodami komerčných značiek a ktorými môžeš prevoňať svoj dom, auto, šatník... Tieto  aromatické esencie sú univerzálne a veľmi ľahko si s nimi vyrobíš domáce osviežovače vzduchu. Stačí si len vybrať vôňu, ktorá sa ti páči, a pustiť sa do práce.

S našimi vôňami môžeš vyrábať mikádo, voňavé sadrové figúrky, aromatické vrecúška, kadidlo, osviežovače vzduchu do auta, vonný vosk, piesok... Možnosti sú nekonečné. Navyše, keďže sú koncentrované a veľmi praktické, s malou nádobkou môžeš vyrobiť niekoľko týchto osviežovačov vzduchu. Preto sú také výhodné a všestranné.

Kontratypy Gran Velada sa vyznačujú tým, že sú veľmi podobné vôni, s ktorou sú v súlade. Vďaka nim získaš osviežovač vzduchu, ktorý bude šíriť vôňu tvojej obľúbenej kolínskej vody. Tieto esencie nie sú samy o sebe parfumami, sú len základom pre to, aby sa tvoj dom prevoňal podľa tvojich predstáv. Stačí zmiešať tieto esencie s 96º alkoholu v správnom pomere a získaš domáci osviežovač vzduchu. V našich blogoch si môžeš pozrieť návody, v ktorých krok za krokom vysvetľujeme, ako vyrobiť tento typ osviežovačov vzduchu.

Ponúkame ti detské, unisex, mužské a ženské kontratypy. Uvidíš, že ich existujú desiatky, takže si môžeš vybrať ten, ktorý sa ti najviac páči. V karte výrobku nájdeš podrobnejšie informácie o ich vonnej pyramíde a parfume, s ktorým sú v súlade. Sú tu citrusové, kvetinové, jemné, sladké vône.

Práca s nimi je veľmi jednoduchá, stačí pridať správne množstvo 96º alkoholu, nechať zmes odstáť a začať si vychutnávať ich dobrú vôňu. Získané osviežovače vzduchu sú ideálne aj ako darček. V skutočnosti sú skvelé ako svadobný dar. Bude to originálny a veľmi výhodný darček.