Výroba ozdobných sviečok

S našími dekoratívnymi sviečkami si ľahko vyzdobíš každý kút tvojho domova. Je dôležité iba vedieť aký motív si chceš vybrať. Prvý dôležitý materiál, ktorý si musíš zvoliť je dobrý vosk najlepší je G 20, sktorým môžeš vyrábať sviečky rôznych tvarov, parafín je tiež dobrou a lacnou volbou. Tiež nesmú chýbať farbivá, ktoré im dodajú farbu, aromatické esencie, ktoré im dodajú vôňu a knôt.

Výroba ozdobných sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Dekoračné sviečky

S dekoratívnymi sviečkami ozdobíš každý kút tvojho domova a dáš mu špeciálny nádych. Vieš, že si ich môžeš ľahko vyrobiť doma? S materiálmi Gran Velada to bude veľmi jednoduché. Ukážeme ti tiež všetko, čo potrebuješ vedieť.

Dekoratívne sviečky sú veľmi všestranným prvkom. Pomôžu ti osvetliť akýkoľvek kút tvojho domova a vytvoriť intímne a útulné prostredie. Môžu byť použité ako stredobod, ako dekoratívny prvok, ktorý dodáva teplo miestnostiam...

Problém je v tom, že mnohokrát nenájdeš sviečky, ktoré máš na mysli. Preto ti odporúčame, preto je lepšie vyrobiť si ich doma! Týmto spôsobom ich prinútiš, aby boli také, aké chceš. Väčšie alebo menšie; rôznych tvarov alebo farby, ktorá sa ti najviac páči. Je to jedna z výhod výroby dekoratívnych sviečok: budú 100% personalizované!

Prvý krok, ktorý musíš urobiť, je vybrať vosk, ktorý budeš používať. Ak sa chystáš vyrábať dekoratívne sviečky rôznych tvarov , odporúčame ti, rozhodnúť sa pre vosk GV-20. Získaš sviečky s množstvom detailov a uľahčí roztavenie. Parafín tiež poskytuje veľmi dobré výsledky a je za dobrú cenu je jednou z najlepších.

Budeš tiež potrebovať farbivo, aromatickú esenciu, vosk a knôt. S farbivami ich môžeš vyrobiť v odtieni, ktorý uprednostňuješ. Aromatická esencia ti pomôže mať príjemnú arómu a s voskom budú mať tvar, ktorý sa ti najviac páči. Pokiaľ ide o výrobu dekoratívnych sviečok, formy zohrávajú zásadnú úlohu.

Ako vyrobiť dekoratívne sviečky

Ber na vedomie , ako vyrobiť dekoratívne sviečky! Prvým krokom, ako ich urobiť doma, je roztaviť vosk. Vloží sa do hrnca na miernom ohni a postupne sa topí. Po roztavení sa prenesie do jednorazovej nádoby, aby lepšie fungoval.

Teraz je čas ho vyfarbiť a parfumovať. Za týmto účelom pridaj niekoľko kvapiek farbiva a esencie a dobre premiešaj. Zostáva len naplniť zvolenú formu, počkať, kým vyschne a umiestniť knôt.

Ako vidíš, je to veľmi jednoduchý krok za krokom, ktorý sme vysvetlili všeobecným spôsobom. Všetky podrobné informácie nájdeš v našom návode na výrobu sviečok. Môžeš si ho stiahnuť zadarmo a mať ho vždy po ruke.

Dobrá vec pri výrobe dekoratívnych sviečok doma je, že sa môžeš hrať s farebnou paletou, ktorá prevláda vo tvojej domácnosti. Môžeš ich tiež aromatizovať vôňou, ktorá sa ti najviac páči. To všetko sú výhody!

Nezabudni, že si môžeš stiahnuť náš bezplatný manuál na výrobu sviečok. Bude pre teba veľkou pomocou začať v tomto svete! Okrem toho v www.blog.granvelada.sk máš k dispozícii podrobné návody, ktoré môžeš ľahko uviesť do praxe. Rozvesel sa, pretože to stojí za to!