Trblietky, sľudy a perleťové odlesky

V tejto kategórii objavíš veľký výber trblietok, sľúd a perleťových odleskov, aby tvoje výrobky nadobudli špeciálny lesk. Tu nájdeš nekonečné množstvo trblietok všetkých farieb, ako aj sľudy a perleťové odlesky na dekorovanie sviečok a akýchkoľvek iných výrobkov. Získaj úžasný lesk pre tvoje výtvory s našimi trblietkami, sľudami a perleťovými odleskmi.

Trblietky, sľudy a perleťové odlesky

Najnovšie príspevky na blogu

Trblietky, sľudy A perleťové odlesky

V tejto kategórii objavíš širokú škálu trblietok, trblietok, sľúd perleťových odleskov, ktoré dodajú tvojim výrobkom veľmi zvláštny nádych. Nájdeš tu nekonečné trblietky vo všetkých farbách, ktoré si dokážeš len predstaviť, ako aj perleťové odlesky a sľudy pre využitie v dekorovaní sviečok a akéhokoľvek iného druhu výrobkov. Získaj veľkolepý lesk pre svoje výtvory s našimi sľudami, trblietkami a perlerťovými odleskmi.

Sľudy, trblietky a perleťové odlesky môžu mať mnohoraké použitie. Od zdobenia ručne vyrábaných sviečok a vonnej keramiky až po jej použitie na vianočné ozdoby, na narodeninové oslavy, na detské oslavy. V Gran Velada ti ponúkame širokú škálu farieb v zelených, modrých, červených, okrových tónoch. Stačí si vybrať tvoje obľúbené!

Trblietky aj sľudy a perleťové odlesky sa ľahko nanášajú štetcom na sviečky, omietky a živicové ozdoby a iné povrchy. V prípade sviečok alebo figúrok s mnohými detailmi sú tieto materiály dokonalou voľbou. Ich aplikáciou podľa obrysov obrázku budeš môcť zvýrazniť a vylepšiť všetky jeho nuansy a detaily. Vďaka tomu sú výrobky oveľa atraktívnejšie a farebnejšie.

Ďalšou technikou nanášania trblietok na výrobky je použitie laku alebo bieleho lepidla ako základu. Do malej misky pridaj trochu trblietok a štetcom namočeným v laku alebo lepidle ho premiešaj. Potom nanes štetcom na oblasť, ktorej chceš dať lesk. Týmto spôsobom dosiahneš, že trblietky priľnú k povrchu tvojich výrobkov.

Neváhaj dať lesk a pôvab všetkým tvojim výtvorom s našimi perleťovými odleskmi, sľudami a trblietkami. Popusť uzdu tvojej fantázii, miešaj farby a vytváraj jedinečné výrobky plné lesku a farieb. Tak neváhaj a kúp si ich v našom internetovom obchode Gran velada.