Dizajnové formy na sviečky

Dekorovanie sviečkami je čoraz častejšie v našich domoch. Žiaľ, dizajny, ktoré sa dajú kúpiť v veľkých obchodoch, sú často veľmi podobné a je veľmi ťažké nájsť sviečky s farbami alebo vôňami, ktoré zodpovedajú osobnému štýlu každého domu.

Dizajnové formy na sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Predaj foriem na výrobu dizajnových sviečok

Zdobenie sviečkami je v našich domovoch čoraz bežnejšie. Bohužiaľ, vzory, ktoré je možné zakúpiť vo veľkých obchodoch, sú zvyčajne veľmi podobné a je veľmi ťažké nájsť sviečky s farbami alebo vôňami, ktoré idú s osobným štýlom každého domu.

V www.granvelada.sk máme rozsiahly katalóg foriem na výrobu dizajnových sviečok s veľmi pestrou tematikou. Formy, ktoré ti umožnia vyrobiť si vlastné originálne a jedinečné sviečky, s osobitosťou a pridanou hodnotou ich výroby s najkvalitnejšími prísadami, ďaleko od dovážaných sviečok.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť formy na výrobu dizajnérskych sviečok s veľmi odlišnými tvarmi a veľkosťami. Dávame ti k dispozícii klasické formy, iné s barokovou alebo romantickou výzdobou, fantasy formy, vintage štýl alebo vianočné vzory. Celkovo v tejto sekcii môžeš objaviť viac ako 70 foriem, takže si môžeš vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje štýlu tvojho domova. Máme ich tiež inšpirované budhistickou témou alebo láskou.

Ak máš nadšenie pre sviečky a chceš si ich vyrobiť doma, na našich webových stránkach máme pre teba potrebné materiály na ich výrobu. Nájdeš tu širokú škálu farieb a katalóg s viac ako 300 rôznymi vôňami, vďaka ktorým bude tvoja sviečka pre domácich majstrov mať 100% originálny a jedinečný dizajn.