BEZPEČNÁ PLATBA VAŠEJ OBJEDNÁVKY.


Platba na www.granvelada.sk je jednoduchá a 100 % bezpečná. Za svoju objednávku môžete zaplatiť kreditnou kartou, na dobierku, bankovým prevodom alebo prostredníctvom služby Paypal. Môžete si vybrať ten spôsob, ktorý vám viac vyhovuje.

Kreditná alebo debetná karta:
Na platbu sú akceptované tieto karty: VISA, MasterCard, Maestro. Všetky transakcie v našom internetovom obchode sa uskutočňujú prostredníctvom služieb bankovej asociácie CECA. Údaje o vašej kreditnej karte sa v skutočnosti zadávajú priamo na stránkach prezentovaných spoločnosťou CECA. Spoločnosť Gran Velada tak nemá prístup k týmto informáciám. Okrem toho spoločnosť CECA používa bezpečnostný protokol SSL, ktorý šifruje komunikáciu medzi prehliadačom a serverom.

To znamená, že spoločnosť Gran Velada nemá v žiadnom okamihu prístup k vašim bankovým účtom ani nemôže účtovať poplatky z vašich kreditných kariet. Váš nákup je tak úplne bezpečný a dôverný. Záleží nám na tom, aby sme vám ponúkli najlepšie zabezpečenie vašich online nákupov.

Platba na dobierku:
Za svoju objednávku môžete zaplatiť v hotovosti pri jej prevzatí na vami uvedenej adrese. Tento spôsob platby má dodatočné fixné náklady, ktoré sa líšia v závislosti od doručovateľskej spoločnosti, ktorú ste si vybrali. V spoločnosti DPD je cena na dobierku 2 eur.

Bankový prevod:
Platbu bankovým prevodom môžete uskutočniť na náš bankový účet.  Pri nákupe vám bude pridelené číslo objednávky, ktoré musíte uviesť ako variabilný symbol bankového prevodu. Týmto spôsobom náš počítačový systém automaticky vyhľadá platbu a priradí ju k objednávke. Doklad o platbe nám nemusíte posielať, ale odporúčame vám, aby ste si ho uchovali.

Musíte mať na pamäti, že kým nebudú peniaze pripísané na náš účet, objednávka nebude pripravená a niektorým bankám trvá realizácia platby až dva pracovné dni. Z tohto dôvodu môže dôjsť k oneskoreniu vášho balíka.

Vaša objednávka je platná 5 dní. Ak do tejto doby prevod neuskutočníte, vaša objednávka bude automaticky zrušená.

Platba cez PayPal: 
Ak si vyberiete tento spôsob platby, po dokončení nákupu vás naša webová stránka presmeruje na oficiálnu webovú stránku Paypal, kde budete môcť vykonať platbu. Po správnom vykonaní platby bude vaša objednávka dokončená a dostanete e-mail so súhrnom vášho nákupu. Kliknutím na tlačídlo: "Späť na webovú stránku www.granvelada.sk" sa vrátite na našu webovú stránku, kde si môžete prezrieť svoju objednávku.