Fľaštičky a nádoby na parfúmy

Vytváranie parfémov nie je len o vytvorení vône. Výber obalu je tiež dôležitou súčasťou, pretože to bude to prvé, čo upúta pozornosť. Vizuálny dopad je základný pre to, aby niekoho okamžite zaujal produkt. Preto v Gran Velada ponúkame širokú škálu obalov pre toaletnú vodu a parfémy. Takže dúfame, že nájdeš to, čo najviac vyhovuje tvojim potrebám a prekvapíš.

Fľaštičky a nádoby na parfúmy

Najnovšie príspevky na blogu

KOLÍNSKE fľaštičky

Výroba parfumov nie je len výroba vône. Výber obalu je tiež dôležitou súčasťou, pretože to bude prvá vec, ktorá upúta pozornosť. Vizuálny dojem je základom toho, aby niekoho zaujal produkt na prvý pohľad. Preto v Gran Velada ponúkame širokú škálu nádob na kolínske vody a parfumy. Týmto spôsobom dúfame, že nájdeš ten, ktorý najlepšie vyhovuje tvojim potrebám, a dokážeš prekvapiť.

Máme flaštičky a nádoby zo skla, hliníka, skla, plastu alebo Pet rôznych radov. Veľa rôznych modelov, ale s niečím spoločným: vysoká kvalita za prijateľné ceny. Zadaním produktového popisu každejnádoby uvidíte, že pri nákupe niekoľkých jednotiek existujú zľavy.

Balenie tvojich domácich kolínskych vôd bude s našimi fľašami veľmi jednoduché. Najťažšie bude rozhodnúť o jednom z nich. Sú podlhovasté, zaoblené, štvorcové, väčšie a menšie. Môžu byť balené od 9 ml do 125 ml. Máme tiež nádoby na vzorky a na tuhé parfumy.  Je možné zvoliť aj postrekovač. Tam sú v zlatej, čiernej, striebornej alebo bielej, vyrobené z hliníka alebo plastu. Ak nechcete postrekovač, máme uzávery z rôznych materiálov, ako je korok, hliník alebo plast.

Ku klasickým kolínskym fľašiam pridávame v Gran Velada malé fľaše vo forme obchodov s alkoholom, ideálne pre darčeky. Všetky sú vyrobené zo skla, veľmi koketné a s retro a vintage vzduchom. Okrem toho budú slúžiť na ozdobenie tvojho domova a parfumovanie s vašou obľúbenou esenciou.

Výroba domácich parfumov je jednoduchá a rýchlejšia, ako sa môže zdať. Je potrebný alkohol a esencia alebo protityp v čuchovom súlade s komerčným parfumom. Kompletný recept sa dozviete v našich blogoch, kde nájdeš aj tipy, ako ozdobiť nádoby parfumu.

 

PRÁZDNE nádoby PARFUMOV 

V Gran Velada máme kompletný katalóg s viac ako 40 prázdnymi nádobami parfumov, takže si môžeš zabaliť tvoje domáce kolínske vody. Existujú rôzne formáty, veľkosti a materiály. Sklenené sú najpočetnejšie. V tomto prípade máme štvorcové, podlhovasté, zaoblené, väčšie a menšie flašky. Môžu byť balené 9 ml, 20 ml, 30 ml, 50 ml, 100 ml alebo 125 ml. Množstvá podobné tým, ktoré sa hodia do plastových obalov, ktoré sú vysoko kvalitné a trvanlivé.

Môžeš si tiež vybrať postrekovač. Máme v čiernej, zlatej, striebornej alebo bielej farbe, vyrobené z plastu alebo hliníka. Ak nechceš postrekovač, máme tiež zátky z rôznych materiálov, ako je korok, hliník alebo plast.

 

Okrem klasických kolínskych fľašiek ti ponúkame malé fľašky, zdobené a koketné, ideálne na darčeky. Všetky sú vyrobené zo skla a majú vintage a retro dekoráciu. Sú to exkluzívne obaly pre špeciálnu príležitosť.

Napriek rozmanitosti majú všetky niečo spoločné, majú kvalitu, dokonale zachovávajú výrobok a sú ekonomické. Zadaním konkrétneho súboru každého produktu uvidíš, že pri nákupe ďalších kusov máme zľavy.

 

Výroba domácich kolínskych vôd je rýchla a jednoduchá. Ak chceš vidieť postup, nájdeš ho v našich blogoch zadarmo. Odtiaľ ťa prevedieme celým procesom výroby a ťa uvedieme do fascinujúceho sveta vytvárania vlastných parfumov. Môžeš to urobiť s našimi protitypmi v čuchovom súlade s komerčnými kolóniami alebo ich môžeš vyrobiť na základe aromatických esencií.

Akonáhle je parfum vyrobený a zabalený, dávame ti tiež možnosť ho označiť a ozdobiť. Pre prvú možnosť máme nekonečné nálepky a na ozdobenie parfumových pohárov máme strapce nití a strapcov v množstve farieb a stuh, aby sme vytvorili malé a koketné mašle. Výsledok: elegantný 100% ručne vyrobený darček tebou vyrobeným parfumom, zabaleným a zdobeným podľa tvojich predstáv, ktorý môže perfektne slúžiť ako darček alebo na výzdobu tvojej kúpeľne.