Trblietky a sľudy

Objav našu úžasnú zbierku trblietok a sľúd, ktoré môžeš použiť na zvýraznenie a dekorovanie tvojich krémov, gélov a ručne vyrobených make-upov. Trblietky a sľudy dostupné v tejto kategórii sa môžu použiť na kozmetiku.

Trblietky a sľudy

Najnovšie príspevky na blogu

Sľudy a trblietky

Objav našu neuveriteľnú kolekciu sľudy a trblietok, ktoré môžeš použiť na rozjasnenie a ozdobenie tvojich krémov, pleťových vôd, gélov a ručne vyrobeného make-upu. Trblietky aj sľudy dostupné v tejto kategórii môžu byť použité v kozmetike.

Kozmetické trblietky Gran Velada sú vyrobené z polyesteru, nekovové a bezfarebné, ale s lakmusovým efektom. A každý z nich obsahuje odrazy v rôznych farbách. Vyber si tvoj obľúbený!

Spôsob, akým budeme aplikovať kozmetické sľudy a trblietky, bude závisieť od toho, kde ich chceme použiť. Pre gély a krémy bude stačiť pridať ich priamo, dobre premiešať, kým nie sú úplne zapracované, čím sa dosiahne jednotná zmes. Pre pevné mydlá ich môžeme aplikovať štetcom alebo malou kefou. A v make-upe to bude závisieť od produktu, ktorý sa chystáme vyrobiť: očné tiene, balzamy na pery, lesk na pery... Môžeš si pozrieť náš blog, kde nájdeš rôzne receptúry.

Rovnako ako trblietky, sľudy dostupné v tejto časti sú určené na kozmetické použitie. Majú minerálny pôvod a sú veľmi prítomné vo svete kozmetiky. Je to prírodný produkt, vysoko kvalitný a ľahko použiteľný. S naším výberom sľudy pre kozmetiku budeš môcť dať tvojim výtvorom jedinečný povrch.

Stačí si vybrať tvoje obľúbené farby a vytvoriť rad kozmetiky s extra svietivosťou a jasom. Odváž sa začleniť sľudy a trblietky do očných tieňov, líceniek, iluminátorov a nekonečnej kozmetiky.