Aromatické soli

V našom internetovom obchode Gran Velada môžeš kúpiť aromatické soli veľkoobchodne a maloobchodne. Ponúkame ti soli už voňavé v rôznych formátoch, od malých obalov až po veľkoobchodný formát 25 kilogramov. Ide o vysoko kvalitný produkt, ktorý sa predáva za veľmi dobrú cenu.

Aromatické soli

Najnovšie príspevky na blogu

Kúpiť aromatické soli

V Gran Velada si môžeš kúpiť aromatické soli veľkoobchodne aj maloobchodne. Môžeš si kúpiť soly, ktoré sú už parfumované v rôznych formátoch, od malých nádob až po veľkoobchodný formát 25 kilogramov. Je to vysoko kvalitný produkt, ktorý sa predáva za veľmi dobrú cenu.

Máme širokú škálu aromatických solí: aloe vera, marakuja, škorica, ruže, levanduľa, morský vánok, jazmín, mäta. Všetky sú parfumované a farebné a môžeš ich využiť pri príprave mnohých výrobkov. Takže tieto aromatické soli sú ideálne na výrobu lacných a veľmi farebných darčekov.

Aromatické soli sú ideálne na darčeky na krstiny, svadby aprvé sväté prijímania. Musíš nimi len naplniť niektoré skúmavky alebo vhodné látkové vrecká a prispôsobiť ich obalovými materiálmi, ktoré si môžeš kúpiť aj v našom internetovom obchode.

Okrem toho sú aj vhodné na naplnenie vrecúšok, ktoré môžeš dať na prevoňanie do skriniek alebo zásuviek medzi veci.

Použitie aromatických solí tu nekončí. Sú tiež dokonalým produktom na výrobu na prevoňanie kúpeľne. Majú veľmi intenzívnu arómu, ktorá trvá dlho, a preto sú ideálne na aromatizáciu každej miestnosti vo tvojej domácnosti. Okrem toho, po niekoľkých mesiacoch, keď vidíš, že strácajú vôňu, môžeš znova pridať aromatickú esenciu, aby boli ako nové..

Ak chceš kúpiť aromatické soli prostredníctvom nášho internetového obchodu, musíš si vybrať model, ktorý sa ti najviac páči, uviesť požadované množstvo a spracovať nákup. Za pár dní dostaneš balík na uvedenú adresu. Pamätaj, že aromatické soli si môžeš kúpiť veľkoobchodne a maloobchodne.

Výroba aromatických solí

Ďalšou možnosťou je vyrobiť aromatické soli od nuly . V tomto prípade potrebuješ tri zložky: základ soli, farbivo a aromatickú esenciu. Týmto spôsobom im môžeš dať farbu a vôňu, ktorá sa ti najviac páči.

Výroba aromatických solí je veľmi jednoduchá: základ soli musíš vložiť do misy, podľa potreby pridať niekoľko kvapiek aromatickej esencie a vo vode rozpustného farbiva. Dobre premiešaj, aby sa tieto tri zložky dokonale premiešali vo zvolenej nádobe. Je to také jednoduché a rýchle!

Soli do kúpeľa

Výroba vlastných solí do kúpeľa bude veľmi jednoduchá, sú soli , ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada. Môžeš si ich prispôsobiť podľa svojich predstáv s arómou a farbou, ktorú uprednostňuješ. Môžeš ich tiež obohatiť o rastliny alebo iné prísady, ako je jogurtový prášok, sušené kozie mlieko. Ich výroba doma je jednoduchá, rýchla a úsporná!

Okrem solí do kúpeľa v našom internetovom obchode nájdeš aromatické soli. Jedná sa o už hotové soli, ktoré sa používajú na prevoňanie rôznych miestností, napríklad kúpeľne. V tomto prípade sa predávajú pripravené na použitie, ale maj na pamäti, že tieto soli by sa nemali používať na výrobu solí do kúpeľov, ale používajú sa ako osviežovač vzduchu.

Ak chceš vytvoriť personalizované soli do kúpeľa , nemôžeš vynechať základnú soľ, ktorá sa stane východiskovým bodom. Himalájska ružová soľ, soli z Mŕtveho mora, Epsomské soli, základné soli. Existujú rôzne druhy solí, ktoré ti pomôžu urobiť tento tip výrobkov doma. Soli do kúpeľa majú tieto vlastnosti: všetky pomáhajú uvoľniť telo a eliminovať toxíny, ktoré sa hromadia, preto sa čas od času odporúča vychutnať si dobrý kúpeľ so soľami.

V produktovom popise každého z nich nájdeš všetky podrobné informácie o ich výhodách a vlastnostiach. Môžeš si tiež pozrieť spôsob predaja a spracovať objednávku. Máme veľkoobchodný a maloobchodný predaj solí, pričom množstevné zľavy sa už uplatňujú. Za pár dní ich dostaneš doma, takže si môžeš vyrobiť personalizované soli do kúpeľa.

Niektoré z týchto solí sú tiež ideálne na výrobu masiek, prípravky na starostlivosť o vlasy. Jedná sa o vysoko kvalitné prísady, ktoré môžeš použiť v mnohých kozmetických prípravkoch. Zmocni sa ich a využi ich naplno! V blogu www.blog.granvelada.sk objavíš desiatky receptúr so soľami. Pozri sa na ne!