Sladké aromatické esencie na výrobu parfumu

Milovníkom sladkostí sa budú páčiť sladké vône. Ide o vône, ktoré pripomínajú arómy dezertov a iných sladkých jedál. Cukrová vata, čokoláda, puding alebo turón sú len niektoré z lákavých aróm, ktoré tu nájdeš. Nezabudni ani na klasickú vanilku, ktorá je prítomná v nekonečnom množstve parfumov.

Sladké aromatické esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Sladké esencie

Tí, ktorí majú chuť na sladké, budú milovať sladké esencie . Sú to esencie, ktoré pripomínajú arómy dezertov a iných sladkých jedál. Cukrová vata, čokoláda, puding alebo nugát sú len niektoré zo sugestívnych aróm, ktoré tu nájdeš. Bez toho, aby sme zabudli na klasickú vanilku, prítomnú v nespočetných parfumoch.

Sladké esencie môžu vyvolať nespočetné množstvo pocitov, pretože sú úzko spojené s našimi spomienkami a emóciami. Esencie, ktoré nám pripomínajú ľudí a miesta. Podstata pudingu nás pravdepodobne zavedie späť do detstva, do babičkinho domu. Alebo esencia nugátu, ktorá nás zavedie na Vianoce.

Sú to teplé a prenikavé arómy, ktoré ti pomôžu nabiť pozitívnu energiu, pre kreatívnych ľudí a. Vône, ktoré sú inšpirované svetom cukroviniek a ktoré sú neodolateľné, keď ich ucítiš, napadne ťapocit radosti a pohody.

Katalóg sladkých esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho tu nájdeš citrusové, kvetinové, ovocné, práškové arómy s drevitými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť sladké esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahrňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.