Poháre a nádoby na výrobu sviečok

Rozsiahly katalóg pohárov na sviečky, ktoré sú k dispozícii v rôznych tvaroch, veľkostiach, materiáloch a farbách. Pozri sa a získaj svoj obľúbený model na vytvorenie sviečok doma!

Poháre a nádoby na výrobu sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Poháre a nádoby na sviečky

Rozsiahly katalóg pohárov na sviečky, dostupných v rôznych tvaroch, veľkostiach, materiáloch a farbách. Pozri sa a získaj svoj obľúbený model, na výrobu sviečok doma.

Nájdeš tu poháre na sviečky zo skla, recyklovaného skla, plastu alebo metakrylátu. Všetky veľmi dobre odolávajú vysokým teplotám a sú kvalitné. V produktovom popise každého z nich nájdeš viac informácií o ich technických vlastnostiach, rozmeroch a kapacite.

Plastové nádoby na sviečky majú veľkú výhodu: nevytvárajú vzduchové bubliny, takže konečný výsledok je dokonalý. Je to preto, že plast nevychladne a udržiava sa pri dobrej teplote. Pretože medzi teplotou sviečky a teplotou nádoby nie je veľký kontrast, nie sú tam žiadne škvrny ani vzduchové bubliny. Môžeš si tiež kúpiť cementové nádoby na sviečky, jeden z dekoratívnych trendov súčasnosti. Majú rustikálny nádych, ideálny na zdobenie vonkajších priestorov. Výroba sviečky vo vnútri je veľmi jednoduchá, akoby sa to robilo v akejkoľvek inej nádobe.

Ďalšou možnosťou je zvoliť si kryštál. Samozrejme, počas spracovania si vyžaduje väčšiu pozornosť, aby sa zabránilo škvrnám a vzduchovým bublinám. K tomu dochádza, keď je medzi pohármi a roztaveným voskom veľký teplotný kontrast. Aby sa tomu zabránilo, našou radou je ponoriť sklenené poháre do veľmi horúcej vody a pred naliatím roztaveného vosku ich dobre osušiť.

Ako používať poháre na sviečky? Veľmi jednoduché

  1. Vosk GV-35 roztop na miernom ohni v hrnci.
    Pridaj aromatickú esenciu a tekuté farbivo. Na sviečky v sklenenej nádobe môžeš pridať až 10% esencie, pokiaľ sa používa prísada do fixátora parfumov sviečok.
    Naplň zvolenú nádobu na sviečku a umiestni knôt, keď vosk začne tuhnúť, ale je stále horúci.

V Gran Velada si môžeš kúpiť poháre na sviečky veľkoobchodne a maloobchodne. Zadaj objednávku online a dostaneš ju na uvedenú adresu. Sviečky v sklenenej nádobe, ktoré dostaneš, sa môžu stať ideálnym darčekom na svadby, krsty, prvé sväté prijímania ... V našom internetovom obchode nájdeš všetky materiály na ich výrobu a nekonečné množstvo výrobkov na ich ozdobenie, ako sú samolepky, keramické ozdoby. Získaj jedinečné a exkluzívne vzory ľahko a rýchlo s našimi pohármi a nádobami na sviečky!