Vône pre domáce masky

V tejto sekcii Gran Velada nájdeš esencie na masky, ako tvárové aj vlasové. S nimi bude veľmi jednoduché osviežiť tvoje domáce výrobky a dokonca môžeš dať vynikajúcu vôňu tvojim telovým zábalom. Takže tvoje krásu rituály budú skutočnou radosťou pre zmysly.

Vône pre domáce masky

Najnovšie príspevky na blogu

Esencie pre masky

V tejto časti Gran Velada nájdeš esencie pre masky, tvárové aj kapilárne. S nimi bude veľmi ľahké aromatizovať tvoje domáce výrobky a dokonca môžeš dať vynikajúcu vôňu tvojim telovým zábalom. Týmto spôsobom budú tvoje rituály krásy potešením pre zmysly.

Vôňa tvojich domácich masiek bude jednoduchá a pohodlná. Na konci prípravy stačí pridať niekoľko kvapiek, dobre premiešať a všetko bude impregnované zvolenou esenciou. Sú to koncentrované vône, takže musíš začleniť veľmi malé množstvo. V prípade tvárových masiek sa odporúča použiť 2 alebo 3 kvapky esencie; v prípade telových zábalov približne 1 % z celkového množstva; A v prípade kapilár približne 10 kvapiek na 100 g produktu.

Esencie Gran Velada sa predávajú v praktických plastových nádobách s uzáverom kvapkadla. Preto je ich používanie také pohodlné. Keď máš masku pripravenú, pridaj niekoľko kvapiek esencie, dobre premiešaj a budeš ju mať pripravenú na použitie a s veľkou arómou. Môžeš si vybrať z viac ako 300 esencií s citrusovými, ovocnými, sladkými, jemnými, púdrovými, bylinnými nádychmi... Napríklad v prípade vlasových masiek je veľmi bežné používať ovocné esencie, ako je kivi, pomaranč, bobule, marakuja. Môžeš mu tiež dať bylinný nádych, s mätou alebo zeleným čajom.

V prípade tvárových masiek sa zvyčajne zakomponujú práškové a ľahké arómy. To je prípad esencie kvetu bavlníka, zvlhčovača alebo detských utierok. Môžeš sa tiež rozhodnúť pre čerstvejšie arómy, ako je uhorka, zelený čaj alebo morské riasy. Samozrejme, všetko je vecou vkusu.

Odporúča sa, aby si podrobne prechádzal/a sekciou pri hľadaní vône, ktorá najlepšie vyhovuje tvojim potrebám. Na výber je široká škála. V súbore každého produktu nájdeš viac informácií o čuchových tónoch, ktoré prevládajú v každom z nich.