Účinne látky na výrobu glycerínových mydiel

Účinné zložky glycerínových mydiel sú ingrediencie, ktoré nám pomôžu vytvoriť produkty plné priaznivých účinkov na pokožku. Stručne povedané, vďaka nim budeš môcť vyrobiť mydlá s obohacujúcimi účinkami.

Účinne látky na výrobu glycerínových mydiel

Najnovšie príspevky na blogu

Mydlá s účinnými látkami

Účinné zložky glycerínových mydiel sú ingrediencie, ktoré nám pomôžu vytvoriť produkty plné blahodárnych účinkov pre pokožku. Stručne povedané, vďaka nim môžeš vyrobiť mydlá s účinnými látkami.

Použitie týchto účinných zložiek pre glycerínové mydlá je veľmi jednoduché, pretože ich stačí pridať do základu, akonáhle sa rozpustí. Ideálne je pridať približne 3 % účinných látok, hoci toto percento sa môže líšiť v závislosti od použitého mydlového základu a technických vlastností jednotlivých účinných látok. Pred ich použitím na obohatenie mydiel sa preto odporúča preštudovať si ich technický opis.

Ak chceš vyrobiť mydlá s glycerínovými vlastnosťami, stačí roztopiť základ, ktorý si vyberieš a keď je roztopený, pridať odporúčané množstvo účinných látok, dobre premiešať a naliať do formy. Takto jednoducho si môžeš doma vyrobiť mydlá s aktívnymi zložkami.

Výber tej či onej účinnej látky bude do veľkej miery závisieť od vlastností, ktoré chceš, aby tvoje mydlo malo. Ak napríklad hľadáš hydratáciu, kozie mlieko alebo jogurtový prášok sú dve vhodné zložky. Na čistiace mydlá sú skvelou voľbou íly a bahno, zatiaľ čo aktívne uhlie a organická síra sa môžu použiť na výrobu mydiel na liečbu akné. To je len niekoľko príkladov toho, koľko sa toho dá vyrobiť s aktívnymi zložkami Gran Velada.

Podrobnejšie informácie o vlastnostiach každej účinnej látky nájdeš v produktovom liste výrobku každej účinnej látky. Stačí, ak si nájdeš tú, ktorá najlepšie vyhovuje tvojmu typu pleti, a použiješ ju na výrobu mydiel.Ak chceš vykonať nákup, vyber si množstvo, ktoré potrebuješ, a urob si objednávku. Už o niekoľko dní ti ju odovzdáme. Máme veľkoobchodný a maloobchodný predaj účinných látok pre glycerínové mydlá.