Formy na výrobu kvetinových sviečok

Ruže, alebo vianočné kvety zdobia túto sekciu Gran Velada. Robia to vo forme formy na vytvorenie jedinečných sviečok s našimi obľúbenými kvetmi. S nimi môžeš ľahko a lacno vytvoriť šikovné a elegantné sviečky. Sú to ideálne kvetinové formy na vytvorenie stredov stola alebo plávajúcich sviečok, ktoré ozdobia terasu alebo záhradu.

Formy na výrobu kvetinových sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Formy na kvetinové sviečky

Ruže, lekná, fantasy kvety alebo vianočné kvety vypĺňajú túto časť Gran Velada. Robia to vo forme foriem, aby vytvorili jedinečné sviečky s našimi obľúbenými kvetmi. S nimi môžeš ľahko a lacno vyrobiť koketné a elegantné sviečky. Sú to ideálne kvetinové formy na vytvorenie stredobodov stola alebo plávajúcich sviečok, ktorými ozdobia terasu alebo záhradu.

S našimi formami bude výroba sviečok veľmi jednoduchá. Prvým krokom je roztavenie vosku alebo parafínu. Akonáhle je v tekutom stave, pridá sa zvolené farbivo a esencia. V tomto prípade sa môžeš rozhodnúť pre arómu súvisiacu s kvetinou, ktorú budeš robiť. Akonáhle máš zmes vyrobenú, nalej ju do formy a počkaj, kým nevyschne. Sviečky musia byť pred úplným vychladnutím odformované, aby sa uľahčilo umiestnenie knôtu. V našich blogoch nájdeš návody, kde je krok za krokom vysvetlené, ako vyrobiť tento typ sviečok.

Naše formy sú silikónové, veľmi odolné a vysoko kvalitné. S nimi dosiahneš jedinečné sviečky, vyrobené s množstvom detailov. Väčšina našich foriem je v 3 rozmeroch, ľahko sa používa a ľahko sa odvíja. Sú veľmi pružné a tvárne, takže pri vyberaní sviečky nepotrebujú uvoľňovací prostriedok. Aby ti vydržali mnoho rokov v perfektnom stave, musíš ich dobre vyčistiť a vysušiť pri každom použití. Musíš ich tiež skladovať na mieste bez vlhkosti.

Existujú formy, ktoré sa predávajú ako jednotný kus, a iné, ktoré sa dodávajú v baleniach, aby sa vyrobilo niekoľko sviečok naraz. Normálne v týchto prípadoch sú to menšie sviečky. Napríklad máme formu na výrobu 10 mini ruží. V produktovom popise každej formy sú špecifické informácie o veľkosti a spôsobe použitia.

S našimi formami môžeš okrem jednotkových sviečok vyrobiť kytice ruží a kruhové alebo sférické sviečky s rôznymi vyrezávanými kvetmi. Tieto sú ideálne na výrobu stredových prvkov. Do okrúhlej vázy môžeš umiestniť kamene, sušené okvetné lístky a sviečky. Budú ideálne ako dekoratívny prvok tvojho domova!