Esencie na výrobu vonných sviečok

Vône pre sviečky s ktorými môžeš aromatizovať tvoj dom tvojou obľúbenou vôňou. V Gran Velada máme viac ako 300 vôní, ktoré majú citrusové, ovocné, sladké, kvetinové, korenené, bylinkové, drevité ... Sú tu aj morské vône, nápoje, Vianoce, exotické, deti a extra koncentrované. Tieto posledné sú ideálne pre tento typ výrobkov, pretože dosiahneme plus vône.

Esencie na výrobu vonných sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Esencie pre vonné sviečky

Esencie pre vonné sviečky , s ktorými môžeš parfumovať tvoj domov tvojou obľúbenou vôňou. V Gran Velada máme viac ako 300 vôní, ktoré majú citrusové, ovocné, sladké, kvetinové, korenisté, bylinné, drevité dotyky ... K dispozícii sú tiež morské esencie, nápoje, vianočné, exotické, detské a extra koncentrované. Tieto sú ideálne pre tento typ výroby, pretože dostaneme plus arómy.

S esenciami tejto sekcie môžet pripraviť sviečky s vôňou kávy, čokolády, kokosu, mäty, levandule, jablka, limetky, zeleného čaju, vanilky, morského vánku, marakuje, kvetu bavlníka ... Od púdrových a jemných esencií k iným zistíš, že intenzívnejšie a prenikavejšie.

Výroba vonných sviečok je veľmi jednoduchá a ich výroba domab ti umožní prispôsobiť si ich podľa svojich predstáv, vybrať si z vosku alebo parafínu až po esenciu, farbu a nádoby, kde ich chceš vyrobiť. Jedným zo základných aspektov týchto sviečok je aróma a v závislosti od toho, ktorý si vyberieš, budeš môcť vytvoriť niektoré prostredia alebo iné. Existujú esencie, ktoré podporujú relaxáciu, iné, ktoré pomáhajú vytvárať intímne atmosféry a niektoré, ktoré podporujú kreativitu.

Esencia sa pridáva, keď je vosk alebo parafín už roztavený. Odporúčané percento sa zapracuje a dobre premieša. Zmes sa naleje do formy alebo zvolenej nádoby, knôt sa umiestni a zostáva len čakať na ich stuhnutie. Týmto jednoduchým spôsobom budeš mať sviečky na aromatizáciu tvojho domova a vytvorenie prostredia, ktoré pozýva k relaxácii.

Do vonných sviečok je možné pridať až 10% esencie, pokiaľ sa použije prísada GV 503, ktorá pomáha fixovať parfum a spôsobuje, že vosk alebo parafín toleruje vyššie percento arómy. Napríklad na 100 g vosku môžet pridať až 4 g prísady GV 503 a týmto spôsobom môžeš začleniť väčšie množstvo vône.

V našich blogoch nájdeš niekoľko receptúr a videí, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako ľahko a rýchlo vyrobiť vonné sviečky.