Trblietky, perleťové a sľudy na šampón a gél

Na vytvorenie šampónu a perleťového gélu sú purpúry, perly sludy skvelou voľbou. Získaš extra lesk a svetlo a krásny perleťový a nacarovaný efekt.

Trblietky, perleťové a sľudy na šampón a gél

Najnovšie príspevky na blogu

Šampón a perličkový gél

Ak chceš urobiť šampón a perlový gél, trblietky, sľudy a perly sú skvelou voľbou. Získaš ich, aby mali extra jas a svietivosť a perleťový efekt najkrajších.

Trblietky, sľudy a perly, ktoré si tu môžeš kúpiť, sú vhodné pre kozmetiku. Ide o dermatologicky neškodné výrobky, ktoré majú primeranú veľkosť na použitie v prípravkoch a spĺňajú kritériá chemickej a bakteriologickej čistoty. S nimi získaš extra lesk a veľmi farebný povrch.

Sľudy majú minerálny pôvod a s nimi dostaneš tvoje gély a šampóny, aby mali plus lesk. To isté platí pre perleťové. V prípade trblietok budú lesknúť tvoje gély a šampóny. Sú dúhové a majú fialové, zelené alebo viacfarebné záblesky. Okrem toho je v prameňoch lakmusový lesk.

Použitie ktorejkoľvek z týchto zložiek je jednoduché: musíš rozptýliť malé množstvo sľudy, perly alebo trblietok v malom géli alebo šampóne. Dobre premiešajš a keď získaš homogénnu hmotu, pridaj ju do zvyšku prípravku. Týmto spôsobom sa vyhneme hrudkám a lepšie sa integruje. Množstvo sľudy, perly alebo trblietok, ktoré sa má použiť, sa bude líšiť v závislosti od súčtu vyrobeného produktu, ale na získanie požadovaných odrazov stačí štipka.

V Gran Velada máme trblietky, perly a sľudy vo veľkom. Ak chceš zadať objednávku online, stačí vybrať produkty, ktoré sa ti najviac páčia, uviesť potrebné množstvo a spracovať nákup. Ak chceš nakupovať veľkoobchodne, môžeš nás kontaktovať a my ti urobíme personalizovanú cenovú ponuku.