Materiály a nápady na zdobenie sviečok

V tejto sekcii objavíš širokú škálu produktov a môžeš experimentovať s tvojuou kreativitou a aplikovať dekoráciu sviečok, ktoré máš doma. S produktmi Gran Velada môžeš premeniť jednoduchú bielu sviečku na prekvapujúci dekoratívny prvok. Potrebuješ len trochu predstavivosti a produkty prvotriednej kvality, ako tie, ktoré tu nájdeš. Proces bude jednoduchý, rýchly a veľmi zábavný.

Materiály a nápady na zdobenie sviečok

Žiadne produkty

Najnovšie príspevky na blogu

Dekorácia sviečky

V tejto časti objavíš širokú škálu produktov a môžeš experimentovať so tvojou kreativitou a uviesť do praxe dekoráciu sviečok , ktoré máš doma. S výrobkami Gran Velada môžeš premeniť jednoduchú bielu sviečku na prekvapivý dekoratívny prvok. Potrebuješ len štipku fantázie a zmocniť sa produktov najvyššej kvality, ako sú tie, ktoré tu nájdeš. Tento proces bude jednoduchý, rýchly a zábavný.

Ak je tvojou vášňou dekorácia sviečkami, navrhujeme nápady a návody, pomocou ktorých môžeš prispôsobiť tvoje sviečky a dať im nový vzhľad. V našich blogoch objavíš nápady a tipy, ktoré ťa môžu inšpirovať a v našom internetovom obchode nájdeš širokú škálu rafií, ozdobných stužiek, rôznych druhov šnúrok, celofánu, inklúzií a doplnkov alebo farebných pieskov a kamienkov na vytvorenie koketných domácich vrcholov a recykláciu starých sviečok, ktoré máš doma.

S materiálmi na zdobenie sviečok v tejto sekcii im môžeš dodať rustikálny, elegantný alebo ležérnejší nádych. Všetko závisí od príslušenstva, ktoré si vyberieš. Napríklad rolovanie rôznych ozdobných stuh v strede sviečky spôsobí, že budú vyzerať elegantne, vidiecke, vintage alebo moderne. V závislosti od toho, ako ich používaš a kombinuješ, získaš niektoré výsledky a iné. Je to o experimentovaní a zábave pri prispôsobovaní sviečok.

Okrem toho ti dávame k dispozícii špeciálne nálepky na lakovanie sviečok, sadrových figúrok, peria, strapcov strapcov alebo morských prvkov. Tieto kúsky sú ideálne na výrobu stredobodov v námorníckom štýle. Stačí umiestniť piesok na dno vázy, položiť sviečku a pridať morské produkty. Výsledok bude veľkolepý a bezmíňania veľa peňazí. Pre tých, ktorí hľadajú prírodnú dekoráciu, sú v tejto sekcii k dispozícii aj doplnky, ako sú škoricové tyčinky alebo badián. S týmito prvkami získaš veľmi originálne prírodné sviečky na výzdobu tvojho domova. Možnosti sú obrovské!