osviežovače vzduchu Mikádos

Mikado je kráľ moderných vonných tyčiniek. Ide o sklenenú fľašu s esenciou vnútri a drevené tyčinky, ktoré rozptýlia vôňu. Dnes sú mikády na zozname najpoužívanejších vonných tyčiniek. Prečo: vôňa sa postupne a pravidelne šíri, sú prírodné, nepotrebujú batérie ani elektrinu a navyše sú elegantným a sofistikovaným dekoratívnym prvkom.

osviežovače vzduchu  Mikádos

Najnovšie príspevky na blogu

Domáci osviežovač vzduchu Mikado

Mikádo je kráľom moderných osviežovačov vzduchu. Je to sklenená nádoba s esenciou vo vnútri a drevenými tyčami, ktoré rozptyľujú arómu. Dnes sú mikádos na zozname najpoužívanejších osviežovačov vzduchu. Prečo: vôňa sa postupne a neustále rozptyľuje, sú prirodzené, nepotrebujú batérie ani elektrinu a sú tiež elegantným a sofistikovaným dekoratívnym prvkom.

Výroba domácich mikádos je jednoduchá, rýchla a ekonomická. Potrebuješ iba nádobu a špeciálne prúty ratanu. Okrem toho, aby sa osviežovač vzduchu mal kvapalinu, nemôžeš nechať vynechať alkohol 96 ° a jednu z našich aromatických esencií z viac ako 300, ktoré máme. Ak mu chceš dať farebný nádych, môžeš pridať niekoľko kvapiek vo vode rozpustného farbiva.

Návod na výrobu domáceho mikádos je veľmi jednoduchý: musíš zriediť 30% aromatickej esencie, ktorá sa ti najviac páči, v 70% 96º alkoholu. Dobre premiešaj a zabaľ do sklenenej nádoby, ktorú si vyberieš pre Tvoje mikádo. Nakoniec zostáva len umiestniť tyčinky. Odporúča sa, aby aspoň vyčnievali 10 cm. Týmto spôsobom bude vôňa lepšie rozptýlená po celej miestnosti. Keď sú ratanové tyčinky úplne impregnované arómou, začnú ju šíriť.

V našich blogoch nájdeš videonávody, ktoré krok za krokom ukážu, ako ich vyrobiť. Podľa týchto receptúr môžeš vidieť, že výroba vlastného domáceho mikáda je veľmi jednoduchá. Okrem toho objavíš nápady a tipy, ako ich koketne ozdobiť a zabaliť. V tomto prípade sú ideálne na to, aby sa dali ako darček pri svadbe, krste alebo prijímaní.

V internetovom obchode Gran Velada ti dáme k dispozícii všetky produkty na výrobu domácich mikádos a osviežovačov vzduchu. V tejto sekcii nájdeš klasické drevené tyčinky s ružami na vrchole alebo hviezdami. Okrem toho máme tvarovateľné tyčinky, takže im môžeš dať požadovaný tvar. Tyčinky sú vyrobené z ratanu, špeciálneho druhu dreva, ktorý sa vyznačuje tým, že je veľmi porézny. Týmto spôsobom umožňujú kvapaline osviežovača vzduchu vystúpiť na povrch a rozptýliť arómu v celom prostredí.

Máme tiež sklenené nádoby rôznych veľkostí a formátov. Niektoré poháre, ktoré môžeš ozdobiť našimi nálepkami, stuhami na výrobu kravaty alebo nití strapcov so strapcami.