vosky prírodného pôvodu

Na výrobu prírodných sviečok je nevyhnutné mať tiež prírodný vosk. V tejto sekcii nájdeš veľký výber: palmy, kokosového, včelieho, sójového, karnaubského a špeciálneho pre čajové sviečky. Všetky sú ohľaduplné k životnému prostrediu a ekologické. S prírodnou voskou na sviečky bude veľmi jednoduché vyrobiť si vlastné výrobky.

vosky prírodného pôvodu

Najnovšie príspevky na blogu

Prírodný sviečkový vosk

Ak chceš vyrobiť prírodné sviečky, je nevyhnutné mať vosk, ktorý je tiež prirodzený. V tejto sekcii nájdeš veľkú rozmanitosť: granulovaný vosk z palmy, kokosu, včely, sóje, karnauby, špeciálne pre čajové sviečky ... Všetky sú šetrné k životnému prostrediu a ekologické. S prírodným sviečkovým voskom bude pre teba veľmi ľahké urobiť si vlastné výrobky.

Ak chceš originálne a ľahko vyrobiteľné sviečky, dobrou voľbou je granulovaný palmový vosk. Tento vosk by sa nemal roztaviť, stačí ho zmiešať s farbivom a esenciou a naliať do nádoby. Knôt je umiestnený v strede a pripravený na použitie. Tak ľahko a rýchlo, že si môžeš vyrobiť prírodné sviečky.

V Gran Velada si môžeš kúpiť kokosový vosk. V tomto prípade sa odporúča zmiešať s inými prírodnými voskami s vyššou teplotou topenia, aby sviečky mali väčšiu konzistenciu. Môžeš si tiež kúpiť karnaubský vosk, včelí vosk a samozrejme sójový vosk, a to ako s vysokou teplotou topenia, tak nízkou teplotou topenia. Okrem toho máme špeciálny prírodný vosk na výrobu čajových sviečok.

Výhody použitia tohto typu voskov: výsledné sviečky sú šetrné k životnému prostrediu, 100% ekologické a odolnejšie. Ich výroba doma ti umožní uistiť sa, že všetky zložky sú prírodné. Proces spracovania je veľmi jednoduchý. Väčšina týchto voskov má nízku teplotu topenia, takže sa ľahko topia. Stačí dať kastról na nízke teplo a počkať, kým sa roztopia. Pridaj éterické oleje a minerálne pigmenty a dodaj im farbu a nalej zmes do pohára. Tvoje prírodné sviečky budú pripravené na použitie.

Pre tých, ktorí začínajú v tomto svete, máme niekoľko súprav prírodných sviečok. V nich prichádzajú všetky potrebné prísady a pokyny krok za krokom. Môžeš si vyrobiť citronelové sviečky proti komárom a ekologické sviečky.