Citrusové aromatické esencie na výrobu parfumu

Pomaranč, bergamot, kiwi alebo limetka sú niektoré z citrusových esencií, ktoré nájdeš v Gran Velada. Všetky sa vyznačujú svojou sviežou, veselou a dynamickou arómou, plnou energie a optimizmu. S týmito citrusovými esenciami môžeš ľahko vyrobiť domáce parfúmy.

Citrusové aromatické esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Citrusové esencie

Pomaranč, bergamot, kivi alebo limetka sú niektoré z citrusových esencií , ktoré nájdeš v Gran Velada. Všetky vynikajú sviežimi, veselými a dynamickými vôňami, plnými energie a optimizmu. S týmito citrusovými esenciami môžeš ľahko vyrábať domáce parfumy.

Citrusové vône pochádzajú vo väčšine prípadov z ovocia a poskytujú hlavne pocit sviežosti. Vrchné tóny sú iskrivé, živé...

Keď premýšľaš o sviežej a ľahkej vôni, tak premýšlaš o vôni citróna alebo akéhokoľvek iného citrusového ovocia. Elegantné arómy, ktoré voňajú čisto. Citrusové esencie sú ľahké a iskrivé, ideálne na výrobu parfumov pre dynamických, živých a aktívnych ľudí. Tieto vône vyvolávajú spomienky na leto a detstvo, vďaka čomu sa cítiš animovanejšie a optimistickejšie a zároveň si čistíš myseľ.

Katalóg citrusových esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho nájdeš sladké, ovocné, práškové arómy s korenistými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť citrusové esencie a ostatné zložky a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces hzahřňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.