Morské aromatické esencie na výrobu parfumov

Svieže, prírodné a čisté arómy, to sú vône vody, ktoré nájdeš v Gran Velada. Sú ideálne na vytvorenie domácich parfémov pre letné dni, pretože dodajú sviežosť a ľahkosť.

Morské aromatické esencie na výrobu parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

Morské esencie

Svieže, prírodné a čisté arómy, to sú morské esencie , ktoré nájdeš v Gran Velada. Sú ideálne na vytváranie domácich parfumov na letné dni, pretože prinesú sviežosť a ľahkosť.

Vodné morské esencie súvisia s pojmom "vôňa čistého vzduchu". Sú to arómy, ktoré evokujú dažďovú vodu, kvapky rosy, búrky či krajinu potokov, fontán a vodopádov. A samozrejme leto. Veľmi sugestívne arómy , ktoré ti dávajú pocit pokoja a pohody.

Stredozemné more, ozónové kúpele, morský vánok alebo uhorka a aloe sú niektoré z aromatických esencií, ktoré tvoria túto čuchovú rodinu. Esencie s veľmi sviežimi a jemnými tónmi , ktoré vytvárajú pocit čistoty, harmónie a pokoja. Tieto esencie sa točia okolo hlavnej zložky, morská voda, ktorá je zodpovedná za vnesenie tohto oceánskeho charakteru do kompozície a čuchových tónov morského vánku.

Katalóg esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Nájdeš tu citrusové, kvetinové, ovocné, práškové arómy s drevitými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť vodné esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahrňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.