Pikantné aromatické esencie na výrobu parfumu

Vynikajúci výber korenených esencií, jednoduchých alebo kombinovaných, ktoré milovníci najexotičnejších a odvážnych vôní nemôžu premeškať. Korenené arómy sú veľmi známe, pretože sa používajú od staroveku v kuchyni. Hoci to bolo len pred pár rokmi, keď sa začalo popularizovať ich použitie v parfumérii. Škorica, klinčeky, káva alebo vanilka sú niektoré z esencií, ktoré nájdeš v tejto sekcii.

Pikantné aromatické esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Pikantné esencie

Vynikajúci výber korenistých esencií, jednoduchých alebo kombinovaných, ktoré milovníci najexotickejších a najodvážnejších vôní si nemôžu nechať ujsť. Pikantné aromatické esencie sú dobre známe, pretože sa používajú už od staroveku v kuchyni. Aj keď je to už niekoľko rokov, keď sa ich použitie v parfumérii začalo stávať populárnym. Škorica, klinčeky, káva alebo vanilka sú niektoré z esencií, ktoré nájdeš v tejto sekcii.

Pikantné esencie vydávajú exotickú arómu a zanechávajú svoj charakter a stopu. Sú to intenzívne, prekvapujúce a originálne esencie s vysokými a teplými tónmi, ktoré sú opísané pocitmi, ktoré vytvárajú na podnebí: korenisté, teplé, pálivé...

Nechaj sa uniesť tými najsugestívnejšími esenciami a vytvor z nich inovatívne domáce parfumy. Sú to arómy, ktoré nie sú katalogizované ani mužské, ani ženské, ľahko sa kombinujú s inými esenciami.

Katalóg korenistých esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho nájdeš sladké, ovocné, práškové arómy s citrusovými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeškúpiť korenené esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahřňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.