Olejnaté rastlinné extrakty

Jednoduchým spôsobom, ako obohatiť masážne oleje, je pridanie extraktov rastlín. V tomto prípade sú rastliny macerované v rôznych rastlinných olejoch, preto sú to olejové extrakty. V tejto sekcii nájdeš extrakty rastlín, ktoré môžeš použiť na získanie vlastností pre tvoje masáže. V závislosti od požadovaných výhod by si mal/a zvoliť jeden alebo druhý. Sú to koncentrované oleje, takže je potrebné pridať malé množstvo, medzi 0,5 až 5% celkového množstva.

Olejnaté rastlinné extrakty

Najnovšie príspevky na blogu

RASTLINNÉ EXTRAKTY

Veľmi jednoduchý spôsob, ako obohatiť masážne oleje, je pridanie rastlinných extraktov. V tomto prípade sú to rastliny macerované v rôznych rastlinných olejoch, preto sú to olejové extrakty. V tejto sekcii nájdeš rastlinné extrakty , ktorými naplníš svoje masáže pozitívnymi vlastnosťami. V závislosti od výhod, ktoré chceš získať, sa musíš rozhodnúť pre jednu alebo druhú. Sú to koncentrované oleje, takže musíš pridať malé množstvo, medzi 0,5 a 5% z celkového množstva.

Ak si chceš vychutnať redukčnú masáž na boj proti lokalizovanému tuku a celulitíde, dobrou voľbou je extrakt z morských rias fucus, ktorý pomáha znižovať nahromadený tuk a má modelovacie akcie. Niektoré vlastnosti, ktoré zdieľa s rastlinným extraktom Drenalip. S oboma dosiahneš podobné výsledky.

Na zlepšenie obehu sa odporúča extrakt z arniky. Je to rastlina, ktorá má protizápalové vlastnosti a pomáha liečiť problémy s kŕčovými žilami. Extrakt z rozmarínu a extrakt z ruže tiež pomáhajú zlepšovať krvný obeh.

Medzitým je jazmínový extrakt dobrý na upokojenie úzkosti a nervov. Byť upokojujúci pomáha obmedziť nespavosť. Preto je dobrou voľbou vychutnať si relaxačnú masáž pred spaním. Harmanček tiež znižuje nervozitu a nespavosť. Okrem toho je diuretikum, takže pomáha eliminovať zadržanú tekutinu a toxíny.

Extrakt zo zeleného čaju je jedným z najkompletnejších na výrobu domácich masážnych olejov, pretože pomáha udržiavať pokoj a harmóniu, znižuje zápal kĺbov a pomáha bojovať proti celulitíde a nahromadenému tuku.

V produktovom popise každého z návodov nájdeš podrobnejšie informácie o jeho vlastnostiach a odporúčaniach na použitie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať.