Geometrické formy na sviečky

Ak sa ti páčia dekoratívne alebo aromatické sviečky, v tejto sekcii nájdeš formy na vytvorenie vlastných sviečok akéjkoľvek veľkosti. Stačí si vybrať výšku, šírku a tvar, ktorý sa ti najviac páči. Máme geometrické formy okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové a dokonca aj originálne formy v tvare pyramídy. Celkovo desať možností na výber tej, ktorá sa najlepšie hodí do tvojho domova. Všetky majú jedno spoločné: sú veľmi ľahko vyformovateľné.

Geometrické formy na sviečky

Zoznam produktov

1/2

Najnovšie príspevky na blogu

Ak sa ti páčia dekoratívne alebo aromatické sviečky, v tejto časti nájdeš formy na výrobu vlastných sviečok požadovanej veľkosti. Musíš si len vybrať výšku, šírku a tvar, ktorý sa ti najviac páči. Máme okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové a ešte originálnejšie geometrické formy v tvare pyramídy. Celkovo tucet na vžber tej, ktorá najlepšie vyhovuje výzdobe tvojho domova. Samozrejme, všetky majú niečo spoločné: dajú sa veľmi ľahko odformovať.

S týmito formami môžeš vyrábať okrúhle alebo štvorcové sviečky veľmi jednoduchým a lacným spôsobom. Potrebné sú iba štyri kroky: roztopiť, naliať, odformovať a dať knôt. V našich blogoch sú k dispozícii úplne zadarmo návody, ako vyrobiť rôzne typy sviečok. Uvidíš, že je to veľmi jednoduché a výsledok ťa prekvapí, pretože mu môžeš dať tvoj osobný dotyk výberom farby a arómy, ktorá sa ti najviac páči.

Formy tejto sekcie sú geometrické, rôznych priemerov a výšok. Napríklad s nimi môžeš vyrobiť sviečky do 15 centimetrov. V prípade okrúhlych sú s priemerom, ktorý sa pohybuje medzi 4 centimetrami, najmenší a 15 centimetrov najväčší. Samozrejmosťou sú aj menšie formy, ako napríklad jedna, ktorá ti umožní vyrobiť klasické malé okrúhle sviečky. Jedna forma ti umožní vyrobiť šesť sviečok. Môžeš dokonca vyrobiť 3D sviečky v tvare kociek alebo pyramíd.

V Gran Velada máme rúrkové a duté formy. Existujú kovové, plastové alebo silikónové. V druhom prípade sa vyznačujú svojou flexibilitou. Ako vidíš, rozmanitosť je veľmi široká, pretože sa snažíme prispôsobiť všetkým vkusom a potrebám.