Esencie na výrobu parfumov

V Gran Velada máme širokú škálu parfumových esencií pre ženy, mužov, deti a unisex. Tieto vonné esencie sú základom pre výrobu vlastnej domácej toaletnej vody. Výhody vlastnej výroby: môžeš ich vyrobiť oveľa viac a sú veľmi cenovo výhodné. Naše vône na výrobu parfumov majú harmonickú vôňu s tými najkvalitnejšími kolínskymi vodami na trhu. Tieto kontratypy sa používajú na výrobu parfumov podobných tvojim obľúbeným vôňam, ktoré sú podobné značkovým kolínskym vodám.

Esencie na výrobu parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

Vône na výrobu parfumov

V Gran Velada máme širokú škálu parfumových esencií pre ženy, mužov, deti a unisex. Tieto vonné esencie sú základom pre  výrobu vlastnej domácej toaletnej vody. Výhody vlastnej výroby: môžeš ich vyrobiť oveľa viac a sú veľmi cenovo výhodné. Naše vône na výrobu parfumov majú harmonickú vôňu s tými najkvalitnejšími kolínskymi vodami na trhu. Tieto kontratypy sa používajú na výrobu parfumov podobných tvojim obľúbeným vôňam, ktoré sú podobné značkovým kolínskym vodám.

Esencie v našom internetovom obchode sú koncentrované a musia sa riediť alkoholom 96 alebo denatným alkoholom a demineralizovanou vodou. Môžeš tiež pridať jeden z našich fixačných prípravkov, aby vôňa na pokožke vydržala dlhšie. Pomery jednotlivých výrobkov a kompletný recept nájdeš v našich blogoch. Tam zistíš, že výroba domácej kolínskej je rýchla a jednoduchá. Okrem toho v našom online obchode nájdeš všetko potrebné za výhodnú cenu.

V Gran Velada máme esencie na výrobu parfumov rovnocenných so známymi značkami. V karte výrobku nájdeš prísady do vôní a množstvá, v ktorých sa predávajú. Ak chceš ľahšie nájsť konkrétny ekvivalentný parfum, môžeš použiť vyhľadávač v hornej časti uprostred. Po zadaní názvu sa zobrazí, či je k dispozícii.

Z týchto esencií si môžeš vyrobiť nielen vlastné parfumy, ale aj širokú škálu výrobkov, ako sú tuhé kolínske vody, mydlá, kúpeľové soli a bomby do kúpeľa, masážne oleje, mikáda, osviežovače vzduchu do šatníka, osviežovače vzduchu...