Mydlo

Na Gran Velada nájdeš držiaky na mydlá z rôznych materiálov: cement, bambus, sklo ... Naše kúpeľňové vaničky na mydielka sú ideálne na umiestnenie na doske nad umyvadlom a tak mať vždy po ruke tvoje tuhé mydlo.

Mydlo

Žiadne produkty

Najnovšie príspevky na blogu

Kúpeľňové mydlové riady

V Gran Velada nájdeš kúpeľňové mydlové riady rôznych materiálov: cement, bambus, sklo ... Naše kúpeľňové mydlové riady sú ideálne na umiestnenie na drezovú dosku a maj mydlo vždy po ruke.

Máme širokú škálu misky na mydlo do kúpeľa rôznych tvarov: oválne, obdĺžnikové, okrúhle ... a rôzne štýly. Vyber si tvoju obľúbenú a skombinuj ju so štýlom tvojej kúpeľne!

Naše kúpeľňové mydlové riady kombinujú dizajn a funkčnosť. Na jednej strane sú veľmi praktické, pretože sú umiestnené na doske, bez potreby vrtania. Okrem toho, že sú odolné a kvalitné, nie sú poškodené vodou. Na druhej strane sa stanú dekoratívnym prvkom kúpeľne a s nimi dodáš tvojej kúpeľni rustikálny, moderný a elegantný nádych.

S mydlovými riadmi Gran Velada budeš môcť dať koketný nádych tvojej kúpeľni za málo peňazí. A okrem moderných sú ekonomické. Pozri sa a vyber si svoj obľúbený!

Tieto misky na mydlo do kúpeľa sa tiež môžu stať dokonalým základom na výrobu darčeka pre domácich majstrov. Ako? Veľmi jednoduché. Vyber si kúpeľný mydlový riad, ktorý sa ti najviac páči, a polož naň peknú tyčinku mydla. Všetko zabaľ priehľadným celofánovým papierom a urob ozdobnú mašľu s rafiovou stuhou. Za málo peňazí budeš mať darček.

Predaj mydlový riad

V Gran Velada si môžeš kúpiť mydlový riad. Stačí si vybrať tvoj obľúbený model a spracovať objednávku online. Mydlový riad pošleme na uvedenú adresu. A sním si môžeš vyzdobiť kúpeľˇu alebo vyrobiť jedinečné darčeky. Prezri si náš katalóg a nájdi mydlovú misku, ktorá najlepšie vyhovuje tvojmu štýlu a tvojim potrebám!

Nákup mydlových riadov v našom internetovom obchode je jednoduchý, pohodlný, rýchly a bezpečný. Rýchle dodávky. Veľkoobchod a maloobchod. Rôzne spôsoby platby.