Kozmetické vône pre masážne sviečky

Aby tvoje masážne sviečky mali vynikajúcu vôňu, v Gran Velada máme k dispozícii vône sviečok. Sú to koncentrované esencie s sladkými, ovocnými, kvetinovými, exotickými, korenenými a vodnými tónmi ... Vstúpiac do špecifického profilu každej vône môžeš vidieť vôňovú pyramídu.

Kozmetické vône pre masážne sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Vône na sviečky

Aby tvoje masážne sviečky mali vynikajúcu arómu, v Gran Velada ti dávame k dispozícii vône na sviečky. Sú to koncentrované esencie so sladkými, ovocnými, kvetinovými, exotickými, korenistými, vodnými nádychmi... Zadaním konkrétneho súboru každej z vôní môžeš vidieť čuchovú pyramídu.

Máme viac ako 300 aróm, ktoré môžeš začleniť do tvojich domácich masážnych sviečok. Keďže ide o koncentrované esencie, stačí pridať niekoľko kvapiek. Pridávajú sa, keď sú vosky a oleje v tekutom stave, na konci prípravy. Nalej uvedené množstvo, dobre premiešaj a naplň misku zmesou. Po stuhnutí budeš mať masážnu sviečku pripravenú na použitie.

Ak chceš aromatickú masáž so sladkým nádychom, môžeš sa rozhodnúť pre esencie ako vanilka, čokoláda alebo škorica. Ak dávaš prednosť ovocným arómam, môžeš si vybrať zo širokej škály, ako je mango, pomaranč, jahoda, citrón... Pre milovníkov kvetinových esencií máme široký katalóg s vôňou kvetu tiare, levandule, ruže ...

Sú to jemné, ľahké arómy, s ktorými budeš môcť vytvoriť klímu mieru a pokoja. S týmito vôňami si tvoje masážne sviečky podmania všetky tvoje zmysly. Stačí si dať nejakú hudbu, tlmiť svetlo a vychutnať si horúcu masáž s nespočetnými výhodami.

Výroba tohto typu sviečok doma ti umožní prispôsobiť si ich podľa tvojho vkusu. Môžeš si vybrať, vosky, oleje a samozrejme arómu. V internetovom obchode Gran Velada nájdeš rozsiahly katalóg esencií. Predávajú sa v nádobách rôznych veľkostí, v pohodlnom formáte, s kvapkacím uzáverom, s ktorým bude veľmi ľahké ich začleniť do tvojich prípravkov.

Sú veľmi všestranné a okrem masážnych sviečok tieto vône dodajú arómu tvojim ručne vyrábaným mydlám, krémom na tvár a telo, bombiam do kúpeľa a soliam do kúpeľa, domácim osviežovačom vzduchu ... Preto sú také výhodné.