Výroba glycerínového mydla

Kvalitné prísady na výrobu glycerínového mydla a nástroje, ktoré ti veľmi pomôžu. To všetko a ešte viac je tu k dispozícii! Nájdeš tu exkluzívne produkty za dobrú cenu. Ak chceš vyrobiť glycerínové mydlo doma, si na správnom mieste. Náš online obchod bude tvojím rajom! Pre viac informácií si nezabudni pozrieť video vpravo. Klikni na tlačidlo Play a zisti, čo potrebuješ na výrobu glycerínového mydla. Ak sa ti tento kreatívny svet páči, navštív blog www.blog.granvelada.sk, kde nájdeš veľa receptúr. Okrem toho máme pre teba zadarmo manuál na výrobu mydla. Stiahni si ho teraz! Uži si úžasný svet ručnej výroby glycerínového mydla!

Výroba glycerínového mydla

Najnovšie príspevky na blogu

Ako vyrobiť glycerínové mydlo

Chceš sa naučiť , ako vyrobiť glycerínové mydlo ľahko a za pár minút? Tu máš na dosah ruky všetko, čo budeš potrebovať: prísady najvyššej kvality a riad, ktorý tento proces výrazne uľahčia. Ukážeme ti tiež podrobné receptúry úplne zadarmo!

Skúsenosti sú zlato a v Gran Velada dodávame materiály pre tvoje výrobky už od roku 2004, takže tu nájdeš jeden z najkompletnejších katalógov na trhu.

Poznáš glycerínové mydlo? Je to rastlinné mydlo vyrobené z glycerínu, zložky, ktorá pomáha hydratovať pokožku a udržiavať jej prirodzenú vlhkosť. Je to neutrálne mydlo, to znamená, že jeho pH je podobné pH pokožky a je hypoalergénne, takže je ideálne pre všetky typy pleti, dokonca aj pre tie najcitlivejšie.

V internetovom obchode Gran Velada nájdeš všetko, čo potrebuješ na výrobu vlastného glycerínového mydla a uvidíš, že jeho výroba je naozaj jednoduchá! Je tiež veľmi cenovo dostupné, pretože iba s tromi zložkami si môžeš vyrobiť mydlo. Jednoduchá výroba, rýchla a ekonomická! To sú všetky výhody pri príprave mydla doma.

Domáce glycerínové mydlo

Najlepšou voľbou pri výrobe domáceho glycerínového mydla je použiť ako východiskový bod jednu zo základní, ktoré sa predávajú už polospracované. Je to vysoko kvalitný produkt, ktorý sa vyrába prísnym procesom. Tieto základy sú pripravené na obohatenie a personalizáciu! Preto je jednoduché a praktické s nimi pracovať.

V internetovom obchode Gran Velada nájdeš širokú škálu základov. Hlavným rozdielom medzi nimi sú zložky, ktoré boli použité na ich prípravu. Napríklad existujú základy s bambuckým maslom, olivovým olejom, arganovým olejom, kozím mliekom, s organickými prísadami, bez sulfátov ...

Okrem svojich zložiek sa líšia farbou, čo je veľmi dôležitý aspekt. Existujú biele základy a priehľadné. Biele majú za následok nepriehľadné mydlo v pastelových tónoch, zatiaľ čo u druhých je priesvitné as jasnými farbami.

Ako sa obohacujú glycerínové mydlá? Môžeš pridať vo vode rozpustné rastlinné extrakty, íly, sušené rastliny, exfoliačné častice, éterické oleje alebo kozmetické aktívne látky, ako je bio síra, aktívne uhlie, oslie mlieko ... Všetko závisí od vlastností, ktoré hľadáš!

Aromatické esencie a farbivá ti pomôžu ich prispôsobiť.. S aromatickými esenciami dosiahneš, že mydlá majú veľmi príjemnú arómu: kokos, vanilka, žuvačka, levanduľa ... Možností je veľa! V internetovom obchode Gran Velada si môžeš vybrať z viac ako 300 možností.

V prípade farbív musia byť kozmetické, pretože budú v priamom kontakte s pokožkou. Naše odporúčanie je, aby sa na glycerínové mydlo používali tekuté farbivá, pretože sú už rozptýlené a veľmi pohodlne sa používajú. Paleta farieb je obrovská!

A nezabúdame ani na formy, ktoré sú základnou súčasťou! S nimi získaš mydlá, aby mali tvar, ktorý sa ti páči, od najklasickejších až po iné zábavnejšie a originálnejšie. Najlepšie je zvoliť silikónové formy, pretože sú odolné, pružné a nepriľnavé a práca s nimi je veľmi pohodlná. Tu, v Gran Velada, máš na dosah ruky exkluzívne dizajny a navyše existujú modely, ktoré je možné dokonca prispôsobiť logami, menami ... Prezri si náš katalóg!

Vyrob si domáce glycerínové mydlá

Výroba domácich glycerínových mydiel je veľmi jednoduchá a rýchla, pretože stačí nakrájať mydlový základ na kocky a roztaviť ho kúsok po kúsku v mikrovlnnej rúre pri mäkkom výkone, aby sa nevarila. Keď sa mydlo roztopí, je čas obohatiť ho aktívnymi zložkami a prispôsobiť ho niekoľkými kvapkami aromatickej esencie a farbiva. Zostáva len naplniť formu, nastriekať trochu alkoholu 96 ° tak, aby neboli žiadne vzduchové bubliny a počkaj, kým nevyschne, aby sa mohlo rozdeliť. tvoje mydlo bude pripravené na použitie! V tomto prípade nie je potrebné čakať 40 dní na zmydelnenie, takže po dokončení ho môžeš začať používať.

Výsledok? Mydlo s tvarom, vôňou a farbou, ktorú uprednostňuješ a čo je najlepšie, plné blahodárnych účinkov pre pokožku. K výhodám, ktoré glycerín už má, musíme pridať tie, ktoré možno zzaradiť k tým s nespočetnými aktívnymi zložkami.

Teraz už zostáva len povzbudiť ťa, a môžeš to uviesť aj do praxe. Získaj potrebné ingrediencie a materiály a začni vyrábať tvoje mydlá. Môžeš vytvárať exkluzívne a úplne personalizované návrhy! Na výrobe sa môžu zúčastniť aj deti. Je to také ľahké, že sa to môže stať veľkou obľubou spolupracovať ako rodina.

Okrem toho je tento typ mydiel ideálny pre darčeky na svadbách, krstoch a prvých svätých prijímaniach, Môžu byť vyrobené s veľmi originálnymi a prekvapivými tvarmi a sú praktickým, funkčným a ekonomickým darčekom. Nenechaj si ujsť príležitosť a pusť sa do práce! Na našej stránke ťa budeme sprevádzať celým procesom a budeme tu pre teba, aby sme ti poradili, kedykoľvek to budeš potrebovať. Stojí to za vyskúšanie, takže neváhaj a vytvor si vlastné glycerínové mydlá s našimi materiálmi.

Všetky informácie o glycerínovom mydle nájdeš v www.blog.granvelada.sk blogu, ktorý sme pre teba pripravili. Stačí www.blog.granvelada.sk kliknúť sem a získaš k nemu bezplatný prístup.