Výroba masážnych olejov

V tejto kategórii online obchodu Gran Velada nájdeš všetko potrebné na vytvorenie vlastného domáceho masážneho oleja. Týmto spôsobom si môžeš užiť relaxačnú masáž bez nutnosti opustiť domov a a bez míňania vela peňazí.. Pomôže ti to zmierniť svalové bolesti, zlepšiť krvný obeh a znížiť stres.

Výroba masážnych olejov

Najnovšie príspevky na blogu

Domáci masážny olej

V tejto kategórii internetového obchodu Gran Velada nájdeš všetko, čo potrebuješ na výrobu vlastného domáceho masážneho oleja. Týmto spôsobom si môžeš vychutnať bez nutnosti opustiť domov a bez míňania veľa peňazí, relaxačnú masáž, ktorá ti pomôže upokojiť bolesti svalov, zlepšiť krvný obeh a znížiť stres.

Ak uvažuješ o výrobe vlastných masážnych olejov, tu ti dáme k dispozícii všetky produkty, ktoré budeš potrebovať. Máme bázy masážnych olejov, ktoré budeš musieť obohatiť len podľa potrieb tvojej pokožky. Sú veľmi praktické a pohodlné, ideálne pre tých, ktorí začínajú v tomto svete.

Nájdeš tu aj čisté rastlinné oleje, takže si môžeš vytvoriť tvoj vlastný olej od nuly. Existuje veľká rozmanitosť a všetky sú prírodné a kvalitné. Aby sme naplnili tvoje masážne oleje pozitívnymi vlastnosťami, máme rastlinné výťažky z rastlín, éterické oleje a účinné látky. V závislosti od výhod, ktoré chceš získať, si musíš vybrať jednu alebo druhú.

Máme rôzne typy konzervačných látok, väčšinou prírodných, ktoré pomôžu tvojim olejom nestuchnúť. Sú nevyhnutné pri výrobe týchto domácich prípravkov, pretože prispejú k tomu, že masážne oleje si zachovajú svoj pôvodný stav, farbu a vôňu.

Aby sme im dodali príjemnú arómu, urobili sme výber aromatických esencií. Pridanie niekoľkých kvapiek týchto vôní do tvojich éterických olejov bude stačiť na to, aby dobre voňali. Uvidíš, že existuje veľké množstvo esencií. Mnohé z nich budú slúžiť aj na uvedenie aromaterapie do praxe a podporu relaxácie.

Nakoniec v tejto sekcii nájdeš rôzne typy nádob na dokonalé uskladnenie tvojich domácich masážnych olejov. Sú to fľaše dobrej kvality, sklo a plast a všetky sú veľmi praktické a pohodlné.