Parfumové kontratypy na výrobu krémov

V tejto časti internetového obchodu Gran Velada si môžeš kúpiť parfumové kontratypy, ktoré pridáš do svojich domácich krémov. Máme širokú škálu vôní, ktoré sú v súlade s komerčnými kolínskymi vodami veľkých značiek. Pomocou nich si môžeš vytvoriť krémy so svojou obľúbenou vôňou. Je to aj dobrá možnosť darčeka, pretože s týmito kontratypmi si môžeš vyrobiť kolínsku vodu a hydratačný krém s rovnakou vôňou. Osobná kozmetická súprava, ktorá má zaručený úspech.

Parfumové kontratypy na výrobu krémov

Najnovšie príspevky na blogu

Kúpiť parfumové kontratypy

V tejto časti internetového obchodu Gran Velada si môžeš kúpiť parfumové kontratypy, ktoré pridáš do svojich domácich krémov. Máme širokú škálu vôní, ktoré sú v súlade s komerčnými kolínskymi vodami veľkých značiek. Pomocou nich si môžeš vytvoriť krémy so svojou obľúbenou vôňou. Je to aj dobrý nápad na darček, pretože s týmito kontratypmi si môžeš vyrobiť kolínsku vodu a hydratačný krém s rovnakou vôňou. Osobná kozmetická súprava, ktorá má zaručený úspech.

Podobne ako aromatické esencie, aj tieto kontratypy pomáhajú zakryť vôňu určitých zložiek krémov, ako sú rastlinné oleje alebo vosky. Umožňujú tiež prispôsobiť si svoje výtvory obľúbenými vôňami a dosiahnuť, aby krém voňal ako parfum, ktorý používaš každý deň.

Je to veľmi jednoduché: stačí pridať 2 alebo 3 kvapky zvoleného kontratypu do približne 100 ml pleťového krému. Takto jednoducho dodáš svojim domácim krémom jemnú vôňu svojho obľúbeného parfumu. Pri telových krémoch môžeš dávkovanie zvýšiť až na 20 kvapiek. V prípade prípravkov na tvár je množstvo menšie, pretože nie je vhodné nasycovať krémy, ktoré budú v blízkosti očí a slizníc.

Tieto kontratypy by sa mali pridať do krému, keď je emulzia hotová. Ak si emulziu vyrábaš od 0, musíš vôňu pridať, keď je už prípravok vychladnutý. Nalej uvedené množstvo, pridaj farbivo, ak chceš, a tvoj krém je hotový. Ak začínaš zo základného krému, vôňa sa tiež pridáva na konci, keď sú ostatné zložky už zapracované.

V Gran Velada ti ponúkame detské, unisex, ženské a mužské kontratypy. K dispozícii je široká ponuka, a môžeš si z nej vybrať ten, ktorý sa ti najviac páči. Máme sladký, citrusový, kvetinový, bavlnený nádych... Vo produktovom liste nájdeš konkrétnejšie informácie o ich vlastnostiach a parfume, s ktorým sú v súlade.

Tieto kontratypy sú vône veľmi podobné komerčným kolínskym vodám, ale v tomto prípade neobsahujú vodu ani alkohol, takže samy o sebe nie sú parfumami. Sú základom, vďaka ktorému si môžeš aromatizovať domácu kozmetiku alebo vyrobiť vlastné kolínske vody.