Exfoliačné častice

Pri výrobe domácich exfoliantov by nemali chýbať exfoliačné častice, granule, ktoré prispejú k vytvoreniu peelingu na pokožke, čisteniu do hĺbky. V Gran Velada máme k dispozícii rozsiahly katalóg exfoliačných zložiek. Väčšina z nich je prírodného pôvodu, ako je kostička broskyne, semienka chia, jahody ...

Exfoliačné častice

Najnovšie príspevky na blogu

Exfoliačné častice

Pri výrobe domácich exfoliantov nemôže chýbať exfoliačné častice, granule, ktoré prispejú k peelingu na pokožke, čistenie do hĺbky. V Gran Velada ti ponúkame širokú škálu exfoliačných častíc. Väčšina z nich je prírodného pôvodu, ako sú broskyňové kamene, chia semená, jahodové semená ...

V závislosti od produktu, ktorý chceš vyrobiť je potrebné sa rozhodnúť pre niektoré exfoliačné častice alebo iné. Všetky zabezpečujú čistenie pokožky, ale vlastnosti sa líšia od jednej k druhej v závislosti od ich pôvodu. V produktovom popise každej z našich exfoliačných zložiek nájdeš viac informácií o nej.

Exfoliačné častice môžu mať rôzne veľkosti a ich funkciou je pomôcť čistiť do hĺbky, eliminovať odumreté kožné bunky a tým podporovať ich regeneráciu. V závislosti od ich veľkosti sa používajú na výrobu tvárových alebo telových peelingov. Napríklad tie jemnejšie sa odporúčajú na tvár alebo na jemné telové peelingy; zatiaľ čo najhrubšie sú tie, ktoré sú indikované pre telo.

Použitie týchto exfoliačných zložiek je veľmi jednoduché. Stačí ich zmiešať s kozmetickými základmi, rastlinnými olejmi alebo rastlinnými extraktmi. Môžu byť tiež pridané do tekutých mydlových základov, glycerínového mydla alebo stopy domáceho mydla. Odporúča sa pridať medzi 5 a 10% a dobre premiešať.

Týmto jednoduchým spôsobom si môžeš vytvoriť vlastné peelingy doma. Akonáhle ich máš pripravené, stačí ich aplikovať jemnou masážou na pokožku. Nikdy by sa nemali trieť najcitlivejšie oblasti a frekvencia používania bude do značnej miery závisieť od typu pokožky.

Odváž sa urobiť si vlastné výrobky s exfoliačnými zložkami, ktoré si môžeš kúpiť v našom internetovom obchode! Ak chceš uskutočniť nákup, stačí sa rozhodnúť pre jednu z exfoliačných častíc, zvoliť požadované množstvo a spracovať objednávku. Dostaneš ich za pár dní. Veľkoobchod a maloobchod s exfoliačnými časticami.