Prírodné minerálne pigmenty

Minerálne pigmenty, ktoré si môžeš kúpiť v Grand Velada sú 100% prírodné, preto sú ideálne na farbenie tvojich masážnych sviečok. A nezabudni, že tieto sviečky budú v kontakte s pokožkou, preto by mali byť prírodné.

Prírodné minerálne pigmenty

Najnovšie príspevky na blogu

Pigmenty pre masážne sviečky

Minerálne pigmenty, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada, sú 100% prírodné, takže sú ideálne na farbenie masážnych sviečok. A nesmieme zabúdať, že tieto sviečky budú v kontakte s pokožkou, takže musia byť prirodzené.

Tieto pigmenty pre masážne sviečky sa získavajú z rôznych druhov minerálov, všetky majú kozmetickú kvalitu, a preto spĺňajú požiadavky požadované na použitie v tejto oblasti.

Sú tam zemité tóny, červená, modrá, fialová, zelená... Najlepšie zo všetkého je, že záleží na množstve, ktoré pridáš, ktoré môžeš získať od jemných tónov k živším a intenzívnejším. Preto sú veľmi všestranné.

Tieto prírodné minerálne pigmenty pôsobia disperziou, preto je vhodné ich pred začlenením do spracovania rozptýliť. Vlož štipku pigmentového prášku do sklenenej alebo keramickej malty a pridaj niekoľko kvapiek rastlinného oleja, ten, ktorý uprednostňuješ (olivy, mandle, makadamia, sója ...) Pigment dobre rozdrv, až kým nedosiahneš úplne homogénnu zmes.

Akonáhle je dobre rozptýlený, pridá sa do roztaveného vosku. Pomocou tohto jednoduchého triku dosiahneš, aby pigment farbil viac a s väčšou intenzitou a navyše sa vyhneš hrudkám. Preto je také dôležité rozptýliť ho skôr.

Je dôležité poznamenať, že na výrobu masážnych sviečok sa môžu použiť iba prírodné minerálne pigmenty. Žiadne iné farbivo nie je užitočné použiť na výrobu týchto sviečok, pretože nemajú kozmetickú kvalitu.

V Gran Velada si môžeš kúpiť vysoko kvalitné prírodné minerálne pigmenty pre tvoje masážne sviečky. Ak chceš zadať objednávku, vyber požadovanú farbu, požadované množstvo a spracuj nákup. Dostaneš ho na uvedenú adresu už o niekoľko dní. Máme veľkoobchodný a maloobchodný predaj minerálnych pigmentov.