balzam na pery

Balzam na pery, tiež známy ako kakaové maslo, sú nevyhnutné kozmetické prípravky na ochranu a hydratáciu tvojich pier. Chceš vedieť, ako si vyrobiť domáci balzam na pery? V Gran Velada máš k dispozícii všetky materiály, na výrobu vlastného balzamu na pery doma, jednoducho, prírodne a ekonomicky. V tejto sekcii nášho online obchodu nájdeš všetky produkty.

balzam na pery

Najnovšie príspevky na blogu

Ako si vyrobiť domáci balzam na pery

Balzamy na pery, tiež známe ako kakao, sú základnou kozmetikou na ochranu a zvlhčenie tvojich pier. Chceš vedieť , ako si vyrobiť domáci balzam na pery? V Gran Velada ti dáme k dispozícii všetky materiály, na výrobu vlastného balzamu na pery doma, jednoduchým, prirodzeným a ekonomickým spôsobom. V tejto sekcii nášho internetového obchodu nájdeš všetky produkty.

Balzamy na pery sú formulované zo skrátení, voskov a rastlinných olejov. V Gran Velada si môžeš kúpiť prírodné produkty na výrobu domáceho balzamu na pery, ako je kakaové maslo, bambucké maslo, v blízkosti včely, kandelilový vosk, čistý arganový olej, jojobový olej, sladký mandľový olej, borák, nechtík ... V závislosti od výhod, ktoré chceš priniesť svojim perám, musíš kombinovať niektoré zložky alebo iné. V našich blogoch nájdeš niekoľko receptov na výrobu balzamov na pery.

V podstate musíš rozpustiť maslo, vosk a oleje v uvedených množstvách v mikrovlnnej rúre. Akonáhle je všetko v tekutom stave, pridá sa aromatická esencia. Tu objavíš široký katalóg balzamových esencií, ktoré sú obzvlášť vhodné na kontakt s perami. Výroba rúžov nestojí za žiadnu aromatickú esenciu. Do balzamov je možné pridať aj farbivo alebo lesk. V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť perleťové pigmenty, aby kakao malo extra lesk a farby rúžu.

Keď máme zmes vyrobenú, zostáva len zabaliť. V tejto kategórii nájdeš širokú škálu rúžových obalov, ktoré sú dostupné v rôznych materiáloch a veľkostiach. Máme fľaše, ktoré majú kapacitu na balenie od 5 ml. produktu do 50 ml. Existujú sklo, plast alebo hliník.

Ak začínaš vo svete kozmetiky pre domácich majstrov, v Gran Velada sme navrhli niekoľko súprav, ktoré ti uľahčia prácu. V tomto prípade obsahujú všetky potrebné materiály na výrobu balzamov, peelingu na pery, hydratačného rúžu s farbou alebo mladistvého rúžu. Dodávajú sa tiež s návodom na použitie, ktorý krok za krokom vysvetľuje, ako vyrábať rôzne produkty.