Osviežovač vzduchu do auta

Nezabudni, ako vyrobiť domáci voňavý osviežovač pre auto! Je to veľmi jednoduché a dosiahneš úplne osobný výsledok. S veľmi málo prísadami môžeš vyrobiť domáci osviežovač pre auto. Čo potrebuješ? Základom je 96% alkohol a tvoja obľúbená vôňa. Ďalej ti vysvetlíme všetko a ukážeme ti rôzne techniky, ako to urobiť!

Osviežovač vzduchu do auta

Najnovšie príspevky na blogu

Osviežovač vzduchu do auta

Nenechaj si ujsť návod, ako vyrobiť osviežovač vzduchu do auta! Je to veľmi jednoduché a získaš úplne osobný výsledok. S veľmi malým množstvom prísad si môžeš vyrobiť domáci osviežovač vzduchu do auta. Čo potrebuješ? V podstate 96º alkohol a tvoja obľúbená esencia. Neskôr ti všetko vysvetlíme a ukážeme ti rôzne techniky, ako to urobiť!

Mnohokrát milujeme určitú vôňu, ale nenájdeme osviežovače vzduchu s touto vôňou. Jedným z najlepších spôsobov, ako sa tomu vyhnúť, je výroba vlastného domáceho osviežovača vzduchu do auta. Týmto spôsobom si ho môžeš prispôsobiť tvojou obľúbenou vôňou. Výroba osviežovača vzduchu do auta je veľmi jednoduchá, rýchla a ekonomická.

Všetky materiály, ktoré budeš potrebovať na ich výrobu, nájdeš v našom internetovom obchode. Prvý krok je vybrať si tvoju obľúbenú aromatickú esenciu spomedzi viac ako 300, ktoré sú súčasťou nášho katalógu. Máme ovocné, sladké, citrusové, korenisté, bylinné ... Ďalšou možnosťou je vybrať si jeden z našich protitypov. Sú to vône v čuchovom súlade s komerčnými parfumami. Tvoje auto tak bude voňať parfumom ktorý sa ti tak páči.

Okrem esencie budeš potrebovať 96 ° alkoholu. Odporúčaný pomer? 70% alkoholu a 30% esencie. Táto zmes sa môže znížiť pridaním časti alkoholu a ďalšej demineralizovanej vody. Napríklad 40% alkoholu 96 ° + 30% demineralizovanej vody + 30% aromatickej esencie. Ak chceš, aby mal nádych farby, pridaj niekoľko kvapiek vo vode rozpustného tekutého farbiva, ako sú tie, ktoré nájdeš v Gran Velada.

V závislosti od toho, ako je táto zmes zabalená, môžeš tak či onak vyrobiť osviežovač vzduchu do auta . Napríklad môžeš naplniť fľašu sprejom, ktorý môžete striekať, kedykoľvek budeš chcieť, v peknej fľaši tak, aby postupne vydávala arómu, alebo nastriekať na voňavú keramickú figúrku, ktorá visí v spätnom zrkadle. Ďalšou možnosťou je vyrobiť vonné vrecúško, ktoré môžeš vždy nosiť v aute.