Kozmetické základy na výrobu exfoliantov a masiek.

Základom kozmetiky na vytvorenie peelingov a masky je ideálny bod začiatku pri vytváraní tohto typu výrobkov doma. S nimi bude pre vás jednoduché a rýchle vytvoriť si vlastné masky a peelingy, či už tvárové, telové alebo vlasové.

Kozmetické základy na výrobu exfoliantov a masiek.

Najnovšie príspevky na blogu

Podstavce pre masky a peelingy

Kozmetické základy na výrobu exfoliantov a masiek sú ideálnym východiskovým bodom pri tomto type spracovania doma. S nimi zistíte, že je jednoduché a rýchle vytvoriť si vlastné masky a peelingy, či už tváre, tela alebo vlasov.

V Gran Velade vám dávame k dispozícii rôzne základy pre masky a peelingy , s ktorými je práca veľmi pohodlná a praktická. A musíte ich len obohatiť a prispôsobiť aktívnymi zložkami, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu typu pleti. Týmto spôsobom budete môcť robiť masky a peelingy à la carte.

Ak sa chcete rozhodnúť pre jednu a druhú základňu, je dôležité mať jasno v tom, aký produkt chcete vyrobiť. Napríklad, ak chcete vyrobiť masku na tvár, odlupovacia základňa je skvelou voľbou. Poskytuje veľmi dobré výsledky a jeho používanie je veľmi jednoduché. Nie je to jediná možnosť, ako základ môžete použiť aj karbopolový gél. V tomto prípade bude slúžiť ako na masky na tvár, tak aj na telové zábaly. Preto je to veľmi všestranný a ziskový produkt.

Pri výrobe vlasových produktov vám pomôže základný kondicionér aj základná maska. Budete musieť pridať iba rastlinné extrakty, rastlinné oleje alebo kozmetické aktívne látky a budete si môcť vyrobiť masky podľa typu vlasov.

S týmito základňami môžete nielen vyrábať masky, ale aj exfolianty. Všetko závisí od účinných látok, ktoré pridáte. Ak chcete očistiť pokožku do hĺbky a odlupovať ju, je najlepšie zvoliť si exfoliačné častice, ako sú tie, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

Tieto základy pre masky a peelingy sú navrhnuté tak, aby ste museli odvážiť iba potrebné množstvo, pridať účinné látky a prispôsobiť ich niekoľkými kvapkami arómy, ktorá sa vám najviac páči. Môžete ich tiež zafarbiť vo vode rozpustnými farbivami. Všetky ingrediencie dobre premiešajte a budete mať masky a peelingy pripravené na použitie. Je to také jednoduché a rýchle!

Prístupom ku každému produktu nájdete viac informácií o jeho technických vlastnostiach, o tom, ako ho používať a o množstve prísad, ktoré podporuje. Okrem toho objavíte recepty, aby ste si mohli doma vyrobiť masky a peelingy. Odvážte sa to skúsiť! Všetky potrebné materiály sú k dispozícii v našom internetovom obchode.