Formy na výrobu plávajúcich sviečok

Plávajúce sviečky dokážu spojiť v jednom dizajne vodu a oheň, na prvý pohľad dva protichodné prvky, ale v dekorácii fungujú dokonale. Tieto sviečky sú ideálne na ozdobenie jazierok alebo bazénov a na vytvorenie elegantných stolových dekorácií, ako pre interiér, tak pre exteriér: záhrady, terasy ... Vyrobiť ich doma bude ľahké s našimi formami na výrobu plávajúcich sviečok, môžeš si vyrobiť krásne sviešky, ktoré ti pomôžu dať šarmantný a elegantný dotyk večere pre dvojicu, medzi priateľmi, narodeninovú oslavu alebo nočnú svadbu.

Formy na výrobu plávajúcich sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Plávajúce sviečky

Plávajúce sviečky dokážu spojiť v jednom dizajne vodu a oheň, a na prvý pohlad dva odlišné prvky, ale ktoré vo výzdobe fungujú perfektne. Tieto sviečky sú ideálne na zdobenie rybníkov alebo bazénov a na vytváranie elegantných stredobodov v interiéri aj exteriéri: záhrady, terasy... Ich výroba doma bude jednoduchá s našimi formami na výrobu plávajúcich sviečok, môžeš vyrobiť krásne sviečky, ktoré ti pomôžu dať koketný a elegantný nádych večeri vo dvojici, s priateľmi, výročím alebo nočnou svadbou.

V tejto sekcii nájdeš širokú škálu štýlov, ktoré ti umožnia vyrábať exkluzívne kúsky. Napríklad máme formy na sviečky na výrobu klasických malých okrúhlych sviečok v tvare hviezdy alebo motýľa. K dispozícii je tiež široká škála kvetinových foriem, ako sú georgíny, ruže, lekná, alebo veľkonočné kvety. Ak sa ti viac páči morská téma, môžeš si vybrať medzi rôznymi hviezdicami alebo loďami.

Všetky formy na sviečky sú silikónové, veľmi odolné a kvalitné. Práca s nimi je veľmi cenovo dostupná. V tomto prípade musíš vosk roztaviť, pridať aromatickú esenciu a farebný pigment a naliať zmes do formy. Sviečky sa nechajú vychladnúť, ale s prihliadnutím na to, že musia byť odliate skôr, ako úplne stuhnú, aby sa vložil knôt. Odstránenie sviečok z formy nebude komplikované, pretože naše formy sa ľahko ohýbajú a sú veľmi flexibilné.

Ak chceš podrobnejšie informácie o konkrétnej forme, môžeš si pozrieť produktový popis. Tam nájdeš mierky, ktoré budú mať sviečky po dokončení a môžeš skontrolovať, či sa predávajú ako jednotlivo alebo v baleniach. V prípade akýchkoľvek otázok ti náš tím zákazníckej podpory rád pomôže.