Balzamové vosky na pery

Rôznorodý katalóg voskov pre kozmetiku, ktoré ti poslúžia ako ingrediencia pri vytváraní tvojich domácich výrobkov. Kozmetické vosky, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada, sú prírodné. Máme vosky pre kozmetiku z rastlinného pôvodu, ako je napríklad sójový alebo karnaubský vosk, a kozmetické vosky, ktoré pochádzajú od včiel, ako napríklad biely alebo žltý vosk.

Balzamové vosky na pery

Najnovšie príspevky na blogu

Kozmetické vosky

Pestrý katalóg voskov na kozmetiku , ktorý bude slúžiť ako návod pri príprave tvojich domácich výrobkoch. Kozmetické vosky, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada, sú prírodné. Máme vosky pre kozmetiku rastlinného pôvodu, ako je sója alebo karnauba, a kozmetické vosky, ktoré pochádzajú zo včiel, ako je alba alebo žltá.

Kozmetické vosky sú zložkou široko používanou na výrobu kozmetických a hygienických výrobkov. Môžu byť začlenené do domácich receptúr na krémy, mydlá, masti, balzamy na pery ... Jeho použitie je veľmi rozmanité, pretože ide o veľmi všestranné výrobky.

Vosky sa používajú pri výrobe kozmetiky z dvoch hlavných dôvodov: pre textúru, ktorú poskytujú, a pre ich vlastnosti pre pokožku. Kozmetické vosky vynikajú svojím zvlhčujúcim a zvláčňujúcim účinkom. Pomáhajú vytvárať tenkú ochrannú vrstvu na pokožke, čím spomaľujú jej dehydratáciu. Preto sa široko používajú na formulovanie krémov, masiek, balzamov, mastí ... Poskytujú tiež výživu, preto sa používajú v receptúrach krémov na suchú a zrelú pokožku a na krémy na nohy a ruky.

Okrem toho kozmetické vosky pôsobia ako emulgátor v domácich prípravkoch. To znamená, že nám pomáhajú dosiahnuť požadovanú textúru. A je to tak, že keď tuhnú, poskytujú konzistenciu a stabilitu našim prípravkom. Kozmetické vosky predovšetkým pomáhajú stabilizovať emulzie voda v oleji (W/O) alebo olej vo vode (O/W) a pomáhajú dvom fázam krémov dokonale sa spojiť.

Vosky v kozmetike

Použitie vosku v kozmetike je rozšírené as ním môžeš formulovať množstvo domácich výrobkov. S kozmetickými voskami môžeš vyrobiť:

Prírodné kozmetické vosky

V produktovom popise každého kozmetického vosku , ktorý si môžeš kúpiť v Gran Velada, nájdeš viac informácií o jeho vlastnostiach, spôsobe používania, nástrojoch ...

Vo všeobecnosti sa prírodné kozmetické vosky roztavia na miernom ohni a zmiešajú sa so zvyškom zložiek. Po zabalení do zvolenej nádoby stuhnú a pomôžu produktu získať požadovanú textúru.

Vyber si kozmetický vosk, ktorý najlepšie vyhovuje tvojim potrebám, a spracuj nákup. V priebehu niekoľkých dní dostaneš objednávku na uvedenú adresu. Máme veľkoobchodné a maloobchodné kozmetické vosky.