Formy na glycerínové mydlá

Formy na glycerínové mydlá sú jedným z kľúčových nástrojov pri výrobe tohto typu mydla, pretože s nimi dosiahneš požadovaný tvar. Môžeš vyrobiť od klasických okrúhlych alebo oválnych mydiel po originálne mydlá s veľmi zábavnými tvarmi. Ty rozhodneš! V Gran Velada máme desiatky a desiatky formy na výrobu glycerínového mydla. Všetky majú niečo spoločné: vynikajú svojou odolnosťou a trvanlivosťou. Navyše sú veľmi jednoduché na použitie a vyformovanie!

Formy na glycerínové mydlá

Najnovšie príspevky na blogu

FORMY NA VÝROBU MYDIEL z glycerínu

Formy na glycerínové mydlá sú jedným z kľúčových nástrojov pri výrobe tohto typu mydiel, pretože vďaka nim získaš požadovaný tvar. Môžeš si vyrobiť od klasických okrúhlych alebo oválnych mydiel až po originálne mydlá s veľmi zábavnými tvarmi. Ty sa rozhodni! V Gran Velada máme desiatky a desiatky foriem na výrobu glycerínových mydiel. Samozrejme, všetky majú niečo spoločné: vynikajú svojou odolnosťou a trvanlivosťou. Sú tiež veľmi ľahko použiteľné a odformovacie! 

Naše odporúčanie je zvoliť si tento typ z dvoch dôvodov: sú nepriľnavé a ľahko odformovacie. Okrem toho majú ešte jednu výhodu: sú k dispozícii v nespočetných formách.

Maj na pamäti, že niektoré z týchto foriem, najmä tie, ktoré sú väčšie alebo majú zložité tvary, sa dodávajú s otvormi na uľahčenie odformovania. Obsahujú tiež plastové gumy, ktoré zabraňujú rozliatiu mydla počas plnenia. Preto je nevyhnutné zachovať ich tak, ako prichádzajú. Potom počas rozbaľovania stačí odstrániť gumy a odstrániť postavu. Samozrejme, nezabudni ich odložiť pre budúce použitie!

Silikónové sú naším odporúčaním, ale na výrobu glycerínového mydla sa môžu použiť aj plastové formy. Vyznačujú sa tuhosťou, tvrdosťou a konzistenciou a odporúča sa vyrábať mydlá s geometrickými tvarmi a mydlá s inklúziami. Je veľmi dôležité mať na pamäti, že v tomto type foriem musíš použiť uvoľňovací prostriedok.

Vyber si formu, ktorú si vyberieš, a udržýj ju v perfektnom stave, musíš ich veľmi dobre vyčistiť. Odstráň zvyšky mydla a osuš ich tak, aby nedošlo k vlhkosti. Pri ich skladovaní sa odporúča, neskladovať ich na priamom svetle a skladovať ich na suchom mieste bez vlhkosti.

Predaj formy na glycerínové mydlo

V Gran Velada máš k dispozícii jeden z najkompletnejších katalógov foriem. V skutočnosti sme ti dali k dispozícii stovky rôznych modelov s exkluzívnym dizajnom, ktoré nenájdeš v žiadnom inom obchode. V tejto kategórii sú formy na výrobu glycerínových mydiel rozdelené podľa tém: sú tu Halloween, Vianoce; v tvare kvetov, zvierat; urobiť podrobnosti o svadbe, krste alebo prijímaní... Preto ťa pozývame, pozri si túto sekciu a hľadali tú, ktorá sa ti najviac páči.

Výroba vlastného glycerínového mydla bude s našimi formami jednoduchá. S nimi môžeš vyrábať mydlá s profesionálnym povrchom. Je to veľmi jednoduché, stačí postupovať podľa nasledujúcich krokov: roztopiť základňu v mikrovlnnej rúre, pridať farbivo a aromatickú esenciu podľa chuti a dobre premiešať pred naliatím do formy. Po ochladení je neformovaný a pripravený na použitie.

V Gran Velada ponúkame službu prispôsobenia, takže niektoré z našich foriem je možné prispôsobiť názvom, dátumom, logom spoločnosti, udalosťou ... Môžeš sa rozhodnúť len pre jednu? Odteraz predpokladám, že to bude komplikované, pretože existujú veľkolepé modely.