Prírodné pigmenty pre sviečky

V tejto sekcii si môžeš kúpiť prírodné pigmenty, ktoré dodajú tvojim ekologickým sviečkam zábavný a vizuálny dotyk. Sú to pigmenty prírodného pôvodu, ideálne na farbenie ekologických sviečok. Ponúkame širokú škálu odtieňov: zemité farby, žlté, oranžové, červené, ružové, fialové, modré, zelené ...

Prírodné pigmenty pre sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Predaj prírodné pigmenty

V tejto sekcii si môžeš kúpiť prírodné pigmenty, s ktorými dodáš tvojim ekologickým sviečkam zábavný a farebný nádych. Sú to pigmenty prírodného pôvodu, ideálne na farbenie ekologických sviečok. Máme širokú škálu odtieňov: zemité farby, žlté, oranžové, červené, ružové, fialové, modré, zelené ...

Tieto farbivá sa predávajú v práškovej forme, v nádobách rôznych veľkostí. Majú veľkú farbiacu silu, preto štipka stačí na zafarbenie prírodných sviečok. Približne s 10 gramami pigmentu môžeš farbiť až päť kilogramov vosku. V závislosti od použitého množstva získaš pastelové tóny alebo živšie a intenzívnejšie farby. Tvoja voľba!

Ich použitie je veľmi jednoduché, stačí ich pridať na roztavený vosk, niekoľko minút dobre premiešať, aby sa dokonale rozpustili a zmes naliať do zvolenej formy. Je možné, že si odlož trochu zo základu preto sa odporúča nevyhadzovať všetok roztavený vosk. Týmto spôsobom sa vyhneme hrudkám. Ako vidíš, za pár minút budeš mať sviečku farby, ktorú uprednostňuješ. Samozrejme, ak urobíš sviečku so žltým voskom, budeš musieť mať na pamäti, že konečný výsledok nebude rovnaký.

Naše prírodné pigmenty pre sviečky sú vysoko kvalitné: nezanechávajú škvrny, ľahko sa nedegradujú svetlom, nemigrujú a neupchávajú knôt. Preto sú všetky výhody pri ich používaní. Okrem toho sa veľa šíria, takže sú veľmi výhodné a ekonomické.

S týmito pigmentmi dosiahneš, aby tvoje sviečky mali peknú farbu, farebné a nápadné. Pri ich výrobe doma si ich môžeš prispôsobiť podľa tvojich predstáv, obľúbenou farbou alebo tou, ktorá najlepšie zodpovedá výzdobe tvojho domova. Okrem toho sú v tomto prípade prírodné, takže tvoje sviečky budú 100% ekologické a ohľaduplné k životnému prostrediu. Získaš jedinečné a veľmi atraktívne sviečky.